Світлодіодне освітлення

Світлодіодне освітлення – один з найбільш перспективних напрямків технології штучного освітлення. Принцип його дії заснований на використанні світлодіодів як джерел світла. Розвиток світлодіодного освітлення безпосередньо пов’язаний з технологічною еволюцією світлодіода: сврозроблено так звані над’яскраві світлодіоди, спеціально призначені для штучного освітлення.

Світлодіодні технології освітлення завдяки ефективній витраті електроенергії і простоті конструкції знайшли широке застосування в світильниках, прожекторах, світлодіодних стрічках, декоративній світлотехніці і навіть у компактних освітлювальних приладах – ручних ліхтариках. Світлодіодні освітлювальні прилади підрозділяються на вуличні та інтер’єрні. Сьогодні їх застосовують для підсвічування будівель, автомобілів, вулиць і рекламних конструкцій, фонтанів, тунелів і мостів, для підсвічування виробничих та офісних приміщень, домашнього інтер’єру і меблів. Надійність світлодіодних джерел світла дозволяє використовувати їх у важкодоступних для частої заміни місцях (вбудоване стельове освітлення, всередині натяжних стель і т. д.).


Декоративна світлодіодне підсвічування в основному застосовується для святкової ілюмінації: новорічні прикраси в вигляді світлодіодних гірлянд, гірлянді та яскравий «дощик» на вулицях міст (вони прикрашають дерева, фасади будинків та інші вуличні об’єкти). Без сумнівів, світлодіоди дають величезні можливості для створення специфічних дизайнерських рішень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *