Сьогодні мав нагоду побачити чудесну картину, коли в монтажній коробці (якщо отвір набитий проводами можна так назвати) бул  орієнтовно 10 скруток, перемичок і з’єднань. Кулібіни накрутили на проміжку в 30 см 4 чи 5 огризків в один провід.

Я, правда, нічого проти скрутки не маю, проте це вже була вершина, невже не можна було все зробити одним проводом, а не штопати обрубками? Можна було, проте це все робилося вже і зараз, і лише щоб засвітилось світло. З часом там назбиралась ціла купа таких моментів і вийшов їжак, котрий схожий на той що є на фото (нажаль, я не зробив жодного фото, зовсім вилетіло з голови 🙁 )

izhak

А висновок можна зробити один. Електрика не любить поспіху, а потребує зважених дій. Також електрика не любить аматорів, а потребує професіоналів. Лише вони здатні правильно зробити таку річ як скрутка, правильне з’єднання проводів у вашому будинку чи квартирі.

До слова, хочу сказати, що мені не вдалось полагодити мережу, ми не мали доступу до однієї кімнати, а там, скоріше за все, знаходилась транзитна монтажна коробка в якій і стався обрив. Можливо буде продовження цієї історії в наступних постах.

 

Спонсор статті: Твій унікальний гороскоп на неделю Козерог – хочеш вір, а хочеш ні, проте прочитати можна. Кожна праця заслуговує на увагу. В кожному тексті про нас є доля правди і брехні. Ми маємо відчувати, в що вірити, а в що – ні.

Related Posts

І знову зміни

Як оформити зелений тариф для приватного господарства в Україні

Шинопровід – майбутнє в електромонтажних роботах.

Надаю послуги, котрих не пропонує жоден електрик у Львові

Енергонезалежність від Павла Мазуренка з Кіровограду

Що робити, якщо на людину впав провід з опори ЛЕП?

Comments

Reply comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *