Сьогодні хочу розповісти про кілька поширених помилок людей при користуванні електрикою в побуті. Отже.

  1. Не враховуємо потужності електричних споживачів (побутові прилади) і дозволеної потужності від обленерго. Переважно потужність приладів і номінал вхідного автоматичного вимикача зовсім різні, при чому автомат набагато менше може витримати. Тому потрібно включати все не одночасно, а в міру потреби.
  2. Не враховуємо січення (переріз) проводів в помешканні і навантаження яке приєднюємо до них. Як наслідок – перегорання проводки. Горить вона в найслабших місцях (скрутки в коробках, приєднання в резетках).
  3. Широко використовуємо різні помножувачі, трійники, продовжувачі. Тут вже маємо симбіоз попередніх пунктів. Велике навантаження включаємо на мале січення проводу, а ще маємо слабкий контакт – все це веде до нагрівання і загоряння, тож будьте особливо уважними в процесі експлуатації.
  4. Не звертаємо уваги на пошкоджену ізоляцію, наприклад, в кабелі пилососа, що веде до трагічних випадків, інколи з летальним завершенням.
  5. Не дбаємо про захист себе від випадкового ураження струмом, що може статися згідно п.4. і не ставимо диференційні захисти, не заземляємо обладнання.
  6. Не цікавимось електробезпекою – це важливі знання про те як уберегти себе від ураження струмом і надати першу допомогу постраждалим.
  7. Залазимо самостійно в електричні мережі і займаємось чудасіями (самі майструємо проводку, електричні прилади, замінюємо зіпсовані захисні пристрої різними “жуками” або взагалі їх викидаємо), замість того, щоб скористатись послугами професіоналів.

Загалом в електриці є дві помилки, є контакт або нема контакту. Котрі в свою чергу ще діляться на є контакт там де не треба і нема контакту там де треба.

Маєте запитання по домашній електриці? Звертайтесь, обов’язково допоможу.

 

Спонсор статті: Чи знаєте ви такі три слова як Жмых подсолнечный цена? Здається ніби якась абракадабра але вони говорять багато – що це, з чого, за скільки. Зараз Жмих після виготовлення олії з соняшника використовуть для виготовлення комбікормів для тварин, а ще рибаки використовують.

Related Posts

І знову зміни

Як оформити зелений тариф для приватного господарства в Україні

Шинопровід – майбутнє в електромонтажних роботах.

Надаю послуги, котрих не пропонує жоден електрик у Львові

Енергонезалежність від Павла Мазуренка з Кіровограду

Що робити, якщо на людину впав провід з опори ЛЕП?

Comments

Reply comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *