Якщо Ви електроенергетики, працюєте в цій галузі чи просто цікавитесь електричними темами і володієте певними знаннями, я із задоволенням розміщу Ваші статті на сторінках цього ресурсу (авторство, посилання на Ваш ресурс вказується в обов’язковому порядку).

Статті і пропозиції до співпраці надсилайте, будь ласка, на електронну скриньку blog@electric.org.ua


Правила:

  1. В коментарях заборонено переходити на персоналії і розкручувати будь-чиє приватне життя, оскільки воно ніяк не стосується опублікованих в статтях тем.
  2. Тролізм, флудизм, спамізм, дебілізм не вітається.
  3. Люди, котрі не є знайомим між собою, спілкуються на ВИ.
  4. Сваритись можна, але культурно.
  5. Поважаємо опонента.
  6. Якщо у Вас виникають якісь дуже особисті запитання — використовуйте форму зворотного зв’язку або інші контакти вказані на сторінці “ЗВ’ЯЗОК“.
  7. В блозі присутня реклама, котру може замовити кожен. Автор може не поділяти думок, інтересів, поглядів рекламованих сторінок. Реклама — плата за працю над блогом і йде на різні цілі, як то благочинність, так і просте утримання (хостинг, дизайн, тощо) цього ресурсу.
  8. Передрук вподобаних статей можливий лише при наявності видимого для читачів і активного (відкритого) гіперпосилання на блог “ELECTRIC «ПРО ЕЛЕКТРИКУ»” (вітається попередній контакт з автором цього ресурсу через blog@electric.org.ua). Масовий передрук матеріалів заборонено. Всі права на статті (пости), написані автором цього ресурсу, охороняються відповідно до законів України. Всі статті, що не є власністю автора, були надані для друку їхніми авторами або знайдені в інтернеті і передруковані із посилання на їхнє джерело і авторів.
  9. Не знання цих правил, не звільняє від відповідальності (бан, видалення комента тощо).
  10. Правила можуть змінюватись і доповнюватись.

Реклама:

Пропозиції щодо розміщення текстової, банерної, постової реклами, наскрізних посилань, брендування сторінок чи сайту, розміщення комерційних статей, надсилайте на скриньку blog@electric.org.ua

Комерційні статті розміщуються з позначкою “На правах реклами“.

Постові розміщуються з позначкою “Спонсор статті“.

Наскрізні посилання, банери розміщуються у віджетах “Реклама“.


З повагою, автор та засновник даного ресурсу

Comments

Comments are closed.