Фото з сайту http://powergenerationinc.com/

Електрики, як і будь-які інші люди, мають в своїй професійній діяльності безліч проблем. Проте, є ряд просто класичних і вічних:

  1. Відсутність розуміння замовником суті електрики (подавай дешеве але якісне, купуй дешевше але не таке, яке відповідає вимогам).
  2. Відсутність проекту і просторової уяви в замовника (ти робиш, а потім, коли вже все готове, переробляй так, як подобається замовнику бо вже бачить результат, ще добре, що лише один раз).
  3. Постійні проблеми з постачальниками розхідних матеріалів (людство ще не навчилось створювати постачальників, котрі здатні вчасно і саме те, що замовляєш привезти і дати тобі в роботу) та електроенергетичними монополістами (застарілість мереж, складні процедури, жорсткі, часто неаргументовані, вимоги).
  4. Велика кількість документації, котра необхідна для легалізації електричних мереж та відсутність вибору (довідка на довідку, щоб видати довідку; монополізація енергопостачальних компаній на надання документів і послуг – ти повинен робити проекти лише там де вкаже обленерго і замовляти обладнання лише в тих кого вкажуть (лічильники, шафи обліку тощо)).
  5. Людський фактор (чи не найгірший чинник, він присутній фактично всюди і завжди, це впливає на всі дії, на ремонти, на монтажі, на документацію і на багато інших).

Список можна продовжувати, проте, він буде лише більш дотошним розписуванням вище згаданих причин всіх халеп електрика 🙂

А яким є ваш найбільший страх в електриці?

Спонсор статті: Якщо ви будуєте власне підприємство, то трансформаторные подстанции купить можна дешевше, проте слід думати, чи потім воно не вийде дорожче. Оскільки, якщо купувати не за вказівкою енергопостачальної компанії, а за власним вибором, то потім буде багато проблем з легалізації і підключення і таким чином можна програти більше грошей ніж виграти.

Related Posts

І знову зміни

Як оформити зелений тариф для приватного господарства в Україні

Шинопровід – майбутнє в електромонтажних роботах.

Надаю послуги, котрих не пропонує жоден електрик у Львові

Енергонезалежність від Павла Мазуренка з Кіровограду

Що робити, якщо на людину впав провід з опори ЛЕП?

Comments

Reply comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *