fbele

 

За понад 10 років існування цього ресурсу, він пережив велику кількість перетворень, змінювались дизайни, лого, концепції, підходи. Він був, і особистим щоденником (ELECTRIC «ПРО ЖИТТЯ»), і тематичним навігатором (ELECTRIC «ПРО ЕЛЕКТРИКУ»). Він поглинав інші ресурси і народжував нові (ELECTRIC «ПРО ЛАМПИ»).

Але часи змінюються, нові тенденції приходять. А ще час швидко пливе, захоплення автора змінюються, як і професійна діяльність (це особливо видно по контенту даного ресурсу), виникають нові потреби і пріоритети.

Сьогодні чергове зрушення. А саме:

  • основним майданчиком поширення і консолідації електричного, електроенергетичного контенту, контенту про відновлювальні джерела енергії, зелену енергетику тощо, стає FACEBOOK сторінка, котра ретранслюється в TWITTER;
  • на сайті будуть публікуватись ті матеріали, які будуть важливі на мій погляд, щоб зберегти їх для читачів, адже тут легше знайти контент, а також гостьові статті;
  • згодом спробую знову змінити дизайн.

Також, хочу подякувати за наданий хостинг і чудову технічну підтримку проєкт WPHOST.me.

І на завершення, чудова інфографіка про електрику від ілюстратора з Італії Pierluigi Scotolati (позначення величин дещо різняться від прийнятих в Україні, але їх легко зрозуміти):

infografika

Related Posts

Як оформити зелений тариф для приватного господарства в Україні

Шинопровід – майбутнє в електромонтажних роботах.

Надаю послуги, котрих не пропонує жоден електрик у Львові

Енергонезалежність від Павла Мазуренка з Кіровограду

Що робити, якщо на людину впав провід з опори ЛЕП?

Що буде, якщо читати соціальні представництва цього ресурсу?

Comments

Reply comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *