Сьогодні важливий день в житті цього блога. Він стає повністю тематичним - електричним. Тепер він називається "ELECTRIC «про електрику»", починається з чистого листа. Старі пости також продовжуються своє життя і знаходяться за посиланням "ELECTRIC «про життя»" (всі старі пости редіректяться на нове посилання з приставкою old).

Хоч раніше блог пережив кілька перероджень і змін свого потоку, проте якось не фіксував ці оновлення. Але з теперішньої кардинальної зміни, починаю нумерувати версії і ця буде  v.2.0.

Як бачите, змінилось оформлення, проте це ще не все, буде і лого. Змінено структуру і категорії, а от тегів наразі не буде.

Всі публікації тепер будуть стосуватися однієї теми, котра відповідає назві сайту. Тож незабаром тут все стане електричним.

На даний момент найбільше "електрики" знаходиться на сторінці сайту в Facebook - http://www.facebook.com/electric.org.ua з якої все кроспоститься в Twitter - https://twitter.com/electricorgua. Окрім соціальних мереж всі пости дублюються в LiveJournalLiveInternenet.ru та Я.ру.

Якщо Ви маєте стосунок до електрики, енергетики, давайтесь чути і будемо домовлятись про публікацію тематичних постів на сторінках цього нового-старого ресурсу.

Related Posts

І знову зміни

Як оформити зелений тариф для приватного господарства в Україні

Шинопровід – майбутнє в електромонтажних роботах.

Надаю послуги, котрих не пропонує жоден електрик у Львові

Енергонезалежність від Павла Мазуренка з Кіровограду

Що робити, якщо на людину впав провід з опори ЛЕП?

Comments

 1. azzepis

  вітаю з відкриттям!
  пс.довбані системи коментування
  🙂

 2. Офігіти.
  Давно не заходив, а оце сьогодні заглянув і подумав, що жарт на 1 квітня такий просто шикарний 🙂

 3. Цікаві фото. Звідки берете? Слава Україні!

Reply comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *