Пошук роботи – досить таки виснажливий процес, тому що потрібно бігати по різних сайта із вакансіями або шукати навіть різноманітні оголошення у газетах. Але як визначитися, як знайти ту роботу, про яку усі мріють та як знайти сайт чи платформу, де існують тільки актуальні та унікальні вакансії?

Це стало можливим за допомогою агрегаторів, тобто шукачів вакансій, які збирають найактуальніші вакансії у всьому світі. Представником таких шукачів є Jooble, на сайті якого також є можливим знайти роботу електриком | ua.jooble.org.

На сьогоднішній день не існує у жодному місті якоїсь будівлі, яка не мала би світла, електроживлення. Це, насамперед, каже про те, що така професія, як електрик, буде потрібна завжди, тому що постійно будуються споруди, які потребують людей, що мають справу з електрикою. Це така ж актуальна професія, як, наприклад, програміст, лікар, вчитель тощо.

За статистикою Jooble: в Україні пропонуєтся на посаду “електрик” 2700 вакансій, затребувані електрики у Польщі, яких шукають і на українському Jooble де існує більш, ніж 4800 вакансій для українців. А для громадян польщі на сьогоднішній день існує понад 5700 вакансій. Німеччина має приблизно 27000 вакансій. Стосовно вакансії “енергетика” ситуація з вакансіями в Україні дещо краща – 3500, а в Польщі навпаки — 2700. Німеччина має для своїх громадян 12200 акутальних місць.

Що стосується безпосередньо пошуку роботи? Jooble дає можливість бачити тільки актуальні вакансії, які ніколи не дублюються, які багаторазово перевіряються фахівцями та ризик, що Ви залишитесь ні з чим, майже відсутній. Найзручніше у використанні таких сайтів є те, що, як я вже писав вище, людина, яка шукає роботу, може відстежити всі вакансії у 66 країнах, що надає можливість подивитися різні вакансії не тільки у своєму місті та у містах України, а ще й вивчити ринок праці стосовно інших країн. Адже найважливіше — це вибрати таку компанію чи роботодавця, які будуть добре винагороджувати за працю та дадуть можливість отримавути безцінний досвід, розвиватися, будувати кар’єру та діставати нові знайомства у цій сфері.

Це може якось голосно звучати, але якщо докладати зусиль, постійно прагнути шукати роботу, намагатися робити її на найвищому рівні, отримувати досвід, спілкуватися з професіоналами своєї справи, то це допоможе стати ще більш досвідченим фахівцем, ще більш якісним робітником та отримувати винагороду, повагу та затребуваність, про які так довго мріяли.

German Bayatian
Country Manager Ukraine

Related Posts

Головні моменти при облаштуванні заземлення приватного будинку

Розумні вимикачі – магія електрики в вашій оселі

Енергоефективні LED люстри в інтер’єрі

Щоб побутова техніка працювала та служила…

Невичерпний перелік типових помилок в хатній електриці від Влада Гапановича

Comments

  1. Дуже цікава стаття. Усім рекомендую перечитати.

Reply comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *