maxus

Якщо Ви живете в Україні, мали б знати такий бренд як MAXUS. За ним ховається багато типів освітлення. І свого часу цей бренд став мені улюбленим. Але маю ряд зауважень і попереджень до світлодіодних ламп.Їх маєте врахувати і запам’ятати.

Отже, перше за все звертайте увагу на такий момент в описі і характеристиках як “Діммінг” – це означає, що лампу можна застосовувати з регуляторами світла, в багатьох є такі вимикачі з регуляторами.

При купівлі обов’язково запитуйте в продавця чи коректно лампа працює з вимикачами в котрих є підсвітка. Вся суть полягає в тому, що дешевші світлодіодні лапи цього бренду будуть спалахувати і вийде стробоскоп. Дорожчі цього ефекту не мають. Якщо ж Ви вже придбали лампи і маєте це блимання в люстрі, викрутіть одну з них і вкрутіть звичайну жарівку, вона додасть опір в коло і ефект щезне.

Якщо у Вас на вводі включено тиристорний, симісторний стабілізатор з плавним регулюванням напруги, може виникнути ефект мерехкотіння, воно не значне, проте помітне для ока.

До недоліків загалом “MAXUS UKRAINE” можна додати те, що часто їхні представники не мають всього переліку продукції. Невідомо чому але в інтернет-магазині компанії показано багато товарів, котрі вже зняті з виробництва. І на останок, представники бренду не дуже охочі до спілкування, на наведені вище зауваження, так і не надали відповіді, хоча спочатку запропонували знайти рішення з свого асортименту але після уточнень так і не відповіли, не відповіли навіть на повторний запит.

Але якщо звернути увагу на всі попередження і правильно обрати лампи, даний бренд чи не найкращий на ринку України.

p.s. Виробництво ламп бренду MAXUS знаходиться в Китаї. Про це вказано на пакуванні. Виробник аналогічну продукцію продає і іншим брендам, тож в Світі можна знайти повні клони продукції як і в нашого бренду.


Спонсор статті: Якщо електрика для Вас це вища наука, краще скористатись послугою “электрик на дом” і зайвий раз не ризикувати.

Related Posts

І знову зміни

Як оформити зелений тариф для приватного господарства в Україні

Шинопровід – майбутнє в електромонтажних роботах.

Надаю послуги, котрих не пропонує жоден електрик у Львові

Енергонезалежність від Павла Мазуренка з Кіровограду

Що робити, якщо на людину впав провід з опори ЛЕП?

Comments

  1. Доповнення до розповіді про світлодіодні лампи | ELECTRIC

  2. #бандерівець#

    ELECTRIC, дуже дякую за інформацію та поради 😉

  3. А ще ті лампи мають температуру світла 3000К, а на 2700К, як би мені хотілося 🙁

Reply comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *