ledlamps

Незамінним атрибутом будь-якого інтер’єру являються люстри. Вони виконують не тільки роль освітлювального приладдя. Завдяки різноманітним декоративним оформленням, матеріалам виготовлення і габаритам, дані аксесуари спроможні додати яскравості, привабливості, стильності. Сучасні технології дозволяють не лише виготовити люстру в будь-якій варіації, але й чимало зекономити на її експлуатації. Для цього актуально придбати енергоефективну LED люстру.

 

Що цікаво знати перед придбанням енергоефективної LED люстри?

Розміри освітлювальних приладів можуть бути різноманітними. Стильні та сучасні люстри в Києві купити можна скориставшись http://price.ua/catc4697t1.html. При оформленні інтер’єру, перш за все, слід вважати на площу приміщення та висоту стель. Занадто громіздкі моделі в невеликих кімнатах не дадуть бажаного результату. І, навпаки, компактні світильники в великих залах можуть загубитися, а інтенсивності їх освітлення буде замало. Деякі моделі освітлювальних приладів фіксуються під саму стелю. Такі варіанті підходять для невисоких та стандартних приміщень. В місцях, де висота стель перевищує 3 метри, можливе встановлення підвісних, довгих люстр, які мають в своїй конструкції 2 або 3 яруси. Головне при цьому дотриматись основного правила: відстань між лампою і столом не повинна бути меншою за 1,2 метри.

По типу встановлюваних ламп, всі люстрі можна розділити на два різновиди. Найбільш універсальні моделі комплектуються цоколями, в які можливо встановити будь-яку лампу. Інші, більш сучасні, відносять до енергоефективних. Вони вже оснащені вбудованими світлодіодами, які вирішують не тільки питання якісного освітлення, але й споживають значно менше електроенергії. Але практична більшість світлодіодних ламп випускаються з цоколем стандартних розмірів. Це дозволяє вирішити питання встановлення їх в світильники будь якого різновиду. Головне при цьому — точно знати тип цоколя придбаної люстри.

Кожна люстра може мати різну кількість ламп. Більше їх число притаманне громіздким моделям, які додають інтер’єру вишуканості, роблять його багатим і солідним. В той же час, подібні освітлювальні прилади розраховані на встановлення ламп розжарювання з мінімальним споживанням від 60 Вт. При включенні всіх ламп, кількість яких може досягати 10 – 12, загальне споживання енергії пропорційно зростає. В даному випадку заміна ламп на LED стає обґрунтованою економічно. Існує проста рекомендація по розрахунку споживання LED-лампи відносно аналога — лампи розжарювання. Для визначення потужності необхідно номінальне споживання однієї лампи в люстрі поділити на число 8. Таким чином, для заміни 60Вт лампи розжарювання підійде LED-лампа 7 – 8 Вт.

 

Що краще обрати, та від чого відмовитись?

Перевага енергоефективних люстр полягає в тому, що такі прилади можуть мати широкий спектр світлового випромінювання. Для кожного приміщення і кожного інтер’єру можливо підібрати люстру за індивідуальним побажанням. Умовно, температура світла розділяється на дуже теплу (менше 2700 К), теплу (2700-3200 К), денне світло (3600-4200 К), холодне біле світло (більш ніж 6000 К). Дуже теплі відтінки (нижче 2600 К) характеризуються насиченими жовтими тонами, які негативно відображаються на органах зору. Від придбання таких LED-люстр слід відмовитись. В іншому ж, вибір приладів по температурі світла залежить від типу приміщення і особистих вподобань. Для житлових будинків оптимально вибирати енергоефективні люстрі з м’яким, теплим світлом. Для офісних, адміністративних приміщень найкраще підійдуть прилади з денним освітленням. Для оформлення інтер’єру в об’ємних будівлях, залах можливе встановлення LED люстри з холодним світлом.

Таким чином, правильно підбираючи люстру по габаритним розмірам, типу ламп, характеру і температурі освітлення, можливо не тільки забезпечити ефективне освітлення в домі. Завдяки широкому вибору моделей, їх різноманітному декоративному оформленню, інтер’єр в будинку легко доповнити вишуканім освітлювальним приладом.

 

На правах реклами

Related Posts

Головні моменти при облаштуванні заземлення приватного будинку

Як знайти роботу та бути затребуваним фахівцем?

Розумні вимикачі – магія електрики в вашій оселі

Щоб побутова техніка працювала та служила…

Невичерпний перелік типових помилок в хатній електриці від Влада Гапановича

Comments

Reply comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *