smart-house-1

Останнім часом до моди увійшла тенденція максимальної автоматизації простору, при якій людині не доводиться докладати особливих зусиль для створення затишку. Розумні вимикачі, батареї та побутова техніка — так звані компоненти “розумного будинку”, скоро будуть типовими для сучасних будівль, перетворюючи їх на зручне житло із фантастичного роману. Нам залишилося лише підібрати потрібні аксесуари, які зроблять наш дім по-справжньому розумним.

Розумні вимикачі – що це таке?

З’явилися ці корисні девайси у вжитку порівняно недавно, відразу завоювавши симпатії звичайних користувачів та здобувши гарні відгуки професіоналів. Сенсорна панель, стильний дизайн й універсальність – ось що відрізняє від звичайного «розумний» вимикач. На price.ua вимикач такого типу знайти найпростіше за все: тут зібрано пропозиції декількох сотень магазинів, які торгують електричними приладами, в тому числі й для “розумного будинку”.

Але перш, ніж вибрати, непогано було б розібратися – чи так насправді зручний цей вимикач? У чому його переваги?

smart-house-2
Плюси розумного вимикача

Основною перевагою є сумісність розумного вимикача з іншими пристроями, здатними створити цілий сенсорний ланцюг, що охоплює будинок. Втім, це не єдина перевага, яку презентують виробники. Які ж ще приємні сюрпризи ховаються під матовою кришкою розумного вимикача?

• Реагування на дотик пальця або ж на натиснення невеличкого пульта, який зручно тримати в руці.
• Висока пожежо- й електробезпека. Передня панель виготовлена з високоміцного скла, дозволяє вмикати освітлення вологими руками, не боячись удару струмом.
• Візуалізація сигналів, зрозуміла навіть дитині. У вимкненому стані вимикач горить м’яким блакитним кольором та змінює його на червоний при вмиканні. Дотик до панелі супроводжується легким клацанням, що забезпечує так званий зворотний зв’язок. Це особливо важливо для освітлювальних приладів із сповільненим стартом, коли запалювання світла не відбувається відразу.
• Панель підвищеної міцності, стійка до подряпин, ударів та дії високої температури. До речі, ця скляна пластина практично вічно виглядає абсолютно новою, а доводиться до ладу за допомогою звичайної вологої серветки.
• Якщо у вашому будинку несподівано зникло світло, розумний вимикач самостійно перейде в неактивний стан, позбавивши вас від вимикання електроприладів.
• Цікаво, що сенсорний вимикач також береже очі людини. Справа в тому, що різкий спалах світла, який ми бачимо після вмикання, негативно відображується на сітчатці ока. А наш розумний прилад дозволить світлу вмикнутися м’яко та поступово.
• Компактність – ще одна безперечна перевага таких девайсів. Один сенсорний вимикач замінює собою сім, а то і десять звичайних приладів. Тепер на стіні звільниться місце під фоторамку або картину, які прикрасять ваш будинок.

Насправді, розумні вимикачі – це не лише стильний дизайн, а ще і зручність. Зручність для людей з обмеженими можливостями або маленьких дітей, які тільки вчаться поводитись зі справжніми електричними приборами. Натискаючи рукою на невеличке яскраве коло, ви начебто приєднуєтесь до всесвітнього флешмобу, мета якого зробити всі будинки на Землі зручними й затишними для кожного мешканця.

 

На правах реклами

Related Posts

Головні моменти при облаштуванні заземлення приватного будинку

Як знайти роботу та бути затребуваним фахівцем?

Енергоефективні LED люстри в інтер’єрі

Щоб побутова техніка працювала та служила…

Невичерпний перелік типових помилок в хатній електриці від Влада Гапановича

Comments

Reply comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *