Фото з сайту www.duranteelectric.com

У кризу люди намагаються усіляко заощаджувати через падіння доходів та ріст цін на комунальні послуги. Восени через чутки, щодо можливого стрибку ціни на газ, люди почали масово переходити на електричні прилади, та враз було закуплено електричні плити, обігрівачі та бойлери для води. Але багато з тих, хто купив ці прилади, замість користування отримав купу проблем. Багато користувачів таких приладів, як електрична плита, або бойлер, навіть не замислювалися, що їхні квартири не готові для підключення таких приладів. Точніше, електрична проводка кімнат. Погодьтеся, що далеко не всі квартири отримали у свій час нормальну проводку, а згодом, навіть у процесі ремонту так “глибоко” наші співвітчизники не починають ремонт — все, що ховають стіни, то й не чіпається. Основні розетки є — що ще треба?

Але сучасні електричні прибори — дуже потужні, а стара проводка не була розрахована на такі навантаження, які отримує під час роботи електрочайника, плити, мікрохвильової пічки, бойлера, праски, пральної машини, електричного каміну, телевізора, посудомийки. (На цьому порталі http://price.ua/catalog563.html, до речі, ви можете купити каміни, будь-яку техніку для дому, у тому числі різні електричні прилади, завітайте, щоб знайти кращу ціну!)

Проводка 20-річної давнини не витримує такого. Тому, у кращому випадку ваші запобіжники перегріються (старі моделі) та вимкнуть систему електропостачання. У гіршому випадку — ваш електроприлад просто зламається — в нього згорить якась мікросхема чи транзистор від перепаду напруги електричного струму.

Найчутливіша до перепадів електричного струму – “тонка” побутова техніка, наприклад, пральні машини із електронним рк-дисплеєм, РК-телевізори, комп’ютери, мікрохвильові пічки. Саме для цієї техніки обов’язково треба або купувати стабілізатори напруги — чи окремі на кожну точку, чи загальний на всю квартиру. Інакше гарантії, що ваша недешева техніка одного дня не включиться ніхто не дасть. Стабілізатор напруги продовжує життя електричних пристроїв — але він може забезпечити лише тимчасову гарантію роботи.

Тому, коли ви плануєте встановлювати електричну піч або бойлер, треба брати до уваги що ці пристрої дуже потужні й навантаження на проводку особливо велике. Тож, для них важливо реконструювати електричну проводку. Для цього, зрозуміло, потрібен професійний електрик.

Професіонал вкаже, якій потрібен кабель, скільки його потрібно, він оцінить фронт роботи, у тому числі підготовчі роботи та завершальні. Професійний електрик надасть рекомендації щодо вибору матеріалів, детально розкаже про усі переваги чи недоліки електротоварів та спеціальних матеріалів. Гарний електрик має своє обладнання та устаткування, а після виконаних робіт завжди залишає площу охайною та чистою.

Отже, встановлюючи будь-який електричний прилад, з’ясуйте, яку потужність він має, приблизно підрахуйте, скільки сумарно будуть споживати усі електроприлади у квартирі одночасно включені, та ще додайте близько 20 відсотків від отриманої цифри — це для того,щоб зрозуміти, якої потужності вам потрібен стабілізатор напруги. Також, якщо ваша квартира була збудована у 60-70-80 роки, а капітального ремонту ще не було, скоріше за все, проводка дуже стара та не витримає потужність споживання електричного струму, наприклад, бойлеру чи кондиціонеру. Запобіжники-автомати не врятують ситуацію — вони або будуть постійно вимикати прилад, або проводка таки десь згорить, зруйнується, а це все дуже небезпечно. Саме тому рекомендується обов’язково отримати консультацію професійного електрика, який зможе замінити проводку та встановити сучасні стабілізатори та безпечні автомати-запобіжники. Й тоді ваша техніка буде працювати та служитимете вам довго.

На правах реклами

Related Posts

Головні моменти при облаштуванні заземлення приватного будинку

Як знайти роботу та бути затребуваним фахівцем?

Розумні вимикачі – магія електрики в вашій оселі

Енергоефективні LED люстри в інтер’єрі

Невичерпний перелік типових помилок в хатній електриці від Влада Гапановича

Comments

  1. Zakhar

    Я б ще добавив холодильник, він одним з перших виходить з ладу від низької напруги.

Reply comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *