elbez

Отже, часто трапляється ситуація, коли виникає проблема з електрикою в домі і потрібно викликати майстра, щоб все відремонтував. Все ніби просто, відкриваєте гугл, набираєте в пошуку “потрібен електрик в Києві” і отримуєте великий список контактів. Дзвоните. Приходить електрик усувати електрику в вашому домі. Або інакше, телефонуєте в ЖЕК, залишаєте заявку і ждете монтера. І ось він на порозі. Що далі?

А далі все просто, запитайте в людини, чи має він посвідчення про перевірку знань з електробезпеки. От і все. І людина повинна витягнути це посвідчення і показати його Вам. Воно є Вашою страхівкою, що людина пройшла навчання з електробезпеки. Дане посвідчення має бути завірене на останній сторінці лікарем, а це означає, що і медогляд пройдено. Також слід звернути увагу чи посвідчення не протерміноване, адже перевірка знань з електробезпеки має відбуватись не рідше ніж раз на рік.

Особливо уважно подивіться яка група з електробезпеки є у вашого електрика. Раджу допускати людей з групами ІІІ, ІV, V, бо це вже кваліфікований персонал, котрий  знатиме всю суть обладнання, яке береться ремонтувати, розуміє, що таке електрика і знає як безпечно організувати всі роботи та вміє надати першу допомогу при ураженні струмом і йому можна самостійно працювати в електроустановках до 1000В, тобто у Вас вдома.

Якщо ж Вам закортить показати свої особливі знання в галузі, може ще попередньо попросити показати протокол з перевірки знань. Його видають після проходження відповідних курсів з електробезпеки.

Звичайно, що є багато людей, хто має ці посвідчення  завдяки різним друзям і подачкам. Але, якщо ці люди знають за таку річ як посвідчення, то вони вже точно знають про всю небезпеку і ризик при роботів з електричними мережами і обладнанням.


 

Спонсор статті: Сенсорні платіжні термінали скоро будуть усюди де обслуговують людей. Їх можна придбати на сайті http://elotouch.ua/katalog/sensornye-kioski. Термінали побудовані з урахуванням багатьох ньюансів експлуатації. Все продумано і випробоване. Працюють від однофазної мережі 220В.

Related Posts

І знову зміни

Як оформити зелений тариф для приватного господарства в Україні

Шинопровід – майбутнє в електромонтажних роботах.

Надаю послуги, котрих не пропонує жоден електрик у Львові

Енергонезалежність від Павла Мазуренка з Кіровограду

Що робити, якщо на людину впав провід з опори ЛЕП?

Comments

 1. Це мене зовсім не радує. З медоглядом постійні проблеми.
  Але ж є люди, які працюють самостійно електриками (типу приватні підприємці). Що їм вся та тяганина потрібна?

  • ELECTRIC Author

   Потрібна – це законодавство і допуски.
   Медогляд лише одна із складових.

 2. Цiкавий Ваш ресурс! Я бажаю удачi й подальшого успiху!

 3. Zakhar

  А ще наявність даного посвідчення говорить про те, що спеціаліст знайомий з основними нормативними документами і якість роботи буде їм відповідати. Як мінімум, не буде небезпечних “скруток”.

 4. Чистий четвер і Електрик | ELECTRIC «ПРО ЕЛЕКТРИКУ»

Reply comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *