electro house

Я не даремно написав, що ПВС – це головний кабель монтажника. Хоча можуть бути заперечення, хтось назве ШВВП крутезним. Але я за ПВС. Ось дивіться, ПВС в перерерізі круглий, його легше вкладати і кріпити, на відміну від ШВВП, а ще він з бухти розмотується легше :). Також його можна вкладати зовні по стіні, а не в штрабі і при цьому естетика не порушиться. ПВС зручніше використовувати для майстрування різних подовжувачів чи робити живильним кабелем якихось пристроїв. Хто займався електромонтажними роботами на різних підприємствах, також підтвердить, що тягнути кілометри кабелю зручніше гнучким ПВСом. Розробляти цей кабель взагалі елементарно просто і легко.

Якось довелося використати ПВС торгової марки  ElectroHouse, тоді не звернув особливо уваги на цей Харківський бренд, а от сьогодні пишу про нього всім. Цей кабель відповдає всім моїм вимогам, про які я писав вище. Виробник ще гарантує, що він пожежостійкий, при умові, що одиночно прокладений, він стійкий до ультрафіолету, тож можна сміливо класти на вулиці і не боятися, що за короткий час він розсипеться і зробить КЗ. Якбонус, в бухтах є ще ізолента, дрібничка, а приємно :). І найголовніше купить ПВС в Украине варто в ElectroHouse тому, що ціна вас здивує, вона в рази дешевша.

Зверніть увагу на місто де виготовляється цей кабель. Це Харків. Як відомо, їм зараз не дуже легко, проте люди працюють і стараються.

На правах реклами.

Related Posts

І знову зміни

Як оформити зелений тариф для приватного господарства в Україні

Шинопровід – майбутнє в електромонтажних роботах.

Надаю послуги, котрих не пропонує жоден електрик у Львові

Енергонезалежність від Павла Мазуренка з Кіровограду

Що робити, якщо на людину впав провід з опори ЛЕП?

Comments

  1. Справді приємно, що наші роблять якісні кабелі.
    Офтоп. А мені ПВС нагадало про одну особу)))

Reply comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *