lampadark

Тільки лінивий сьогодні не пише про відімкнення електроенергії, відсутність світла в помешканнях. Переважна більшість людей жорстко критикує і шалено злиться на це момент в електриці. Але чи всі знають чому вони відбуваються?

Офіційна причина, станом на сьогодні, це аварійне відімкнення одного енергоблоку Запорізької АЕС з подальшим виводом його в ремонт (за даними з цієї станції, триватиме він до 05.12.2014). Через цей ремонт виник дефіцит потужності (всі наші електроприлади її споживають), котру не можуть компенсувати ТЕС і ТЕЦ, оскільки через складну ситуацію в Україні, їм не вистачає палива, тобто вугілля. Для того щоб не залишитись взагалі безе електроенергії (споживання зростає, навантаження збільшується, генерування не може видати достатньої кількості потужності споживачам, перевантажуються, стаються аварійні відімкнення на станціях, настає темрява глобальна), вводяться в дію графіків віялових відімкнень (до слова, ці графіки були, є і будуть завжди, лише не завжди вони будуть вводитись в дію та і не всіх споживачів повідомляють про це (є різні категорії споживачів електроенергії в залежності від потреб, прості фізичні особи, це найменш важлива категорія споживачів, тому всі відімкнення йдуть без особистих попереджень)). Триватимуть такі чорні години до того часу, доки не вирівнюється споживання електроенергії по відношенню до його генерування, виробленої електрики має бути більше.

Тепер ви знаєте, чому все так стається за офіційною версією. Але ж ми живемо в Україні, в державі де зараз триває війна, де частина території анексована, а ще в нашій державі існує дух “совка” і корупція. Почну з того, що всі атомні електростанції працюють не на повну потужність, навіть не на половину. Страшно тому що, відповідальність велика. Все ще радянського зразка, хоча модернізації йдуть постійно. Або тому, що комусь вигідно було, щоб працювали застарілі теплоелектростанції, котрі виробляють електроенергію спалюючи вугілля, котре в когось купують, котре має цікаві ціни. І не дивляться на те, що дані електростанції не те, що морально і фізично застарілі, їх давно пора розвалити і звести на їх місці нові, котрі будуть харчуватись не лише вугіллям або лише але з кращим коефіцієнтом корисної дії. Є в нас така собі Бурштинська ТЕС, вона працює на експорт фактично, продаємо іноземцям, а самі будемо без світла сидіти краще. Всі обленерго є приватними структурами, котрі можуть бути тісно пов’язані з видобутком вугілля чи з генеруванням електроенергії, тут думайте самі. І останнє, переговори у фактично воєнний час, вплив на ворога,можливості позбавлення живлення цілого Криму, Донбасу, посилаючись на дефіцит потужності і показуючи приклад, що відключення йдуть по всій Україні також мають право на існування.

Отже, версій є насправді не одна, де правди шукати, не знаю. Можу порекомендувати лише модернізовувати власні електрогосподарства і вкладати гроші в розвиток незалежних джерел живлення (вітро-, гідро-, сонячні електростанції). Запасайтесь системами безперебійного живлення (акумулятори (UPS) та генератори (дизельні, бензинові, газові). Варіантів є безліч і можна ефективно їх реалізувати відповідно до ваших фінансових можливостей. Або просто наберіться терпіння і розуміння ситуації.

Related Posts

І знову зміни

Як оформити зелений тариф для приватного господарства в Україні

Шинопровід – майбутнє в електромонтажних роботах.

Надаю послуги, котрих не пропонує жоден електрик у Львові

Енергонезалежність від Павла Мазуренка з Кіровограду

Що робити, якщо на людину впав провід з опори ЛЕП?

Comments

Reply comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *