Електричні мережі Києва

Ось таке чудо інженерної думки я зустрів в Києві на Подолі. Це просто  витвір мистецтва, арт-об’єкт (модне слово тепер). І таке допускається в історичному центрі столиці України. Ще донедавна Київенерго був під керівництвом власників зі США (Писав про Київенерго, а думав за Київобленерго, насправді основна частка акцій Київенерго належить ДТЕК, а це вже само за себе говорить про власників). Вони боролись, боролись з нашою ментальністю і вирішили таки позбутися зайвого геморою і продали свої українські дітища.

Але я веду мову про інше, ви тільки погляньте на цю скрутку, на те як все заживлено, переплетено і вільнодоступне. Підозрюю, що це наслідки “халтурок” на швидку руку РЕМівців заготівку на лапу. А тепер уявіть, падає крига на це все діло або якийсь мудрагелик бере і закидує на цю “путанку” металічний прут – горить, шкварчить і нема будинку.

Такі речі присутні в кожному місті де є багато електричних мереж, такі речі вигідні тим же РЕМівцям, оскільки це завжди прибуток, такі речі є тому, що власники електричних мереж не інвестують в їх оновлення. Живемо як на пороховій бочці і починаємо щось робити лише тоді, коли стається трагедія.

Бажаю вам завжди мати гарні і доглянуті електричні мережі :). Не доводьте їх до такого стану як показано на фото. Потрібні консультації – звертайтесь.

Related Posts

Енергетика України 2017

Шпаргалка для прокладки проводки в будинку.

Триває насування арки на об’єкт укриття 4-го енергоблоку ЧАЕС (відео)

І знову зміни

Розкриття фейку безпровідної зарадки мобільного телефона

Небезпечна робота електриків

Comments

Reply comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *