Широкі екрани і телебачення

Вже досить довгий час на нашому ринку присутні широкоформатні телевізори. Починалося з плазм, далі tft, lcd, led, тощо. Але всі вони розраховані на картинку формату 14:9, 16:9. Але наше телебачення, попри технологічний прогрес та навіть наявність технічних можливостей вперто транслюють свій сигнал в форматі 4:3, це стандартна майже квадратна картинка, котра була присутня в старих, кінескопних (crt) телевізорів. Чому? Адже тепер де не прийди, у всіх вже новенькі, модненькі телевізори, а старі вже раритетами поволі стають.

Свого часу, гучно, на всю країну анонсували запуск цифрового телебачення в  Україні, так зване Т2. Гарантують супер якість і багато каналів. Але одразу отримуємо чергову від наближених до державних мужів фірм, так я думаю. Дивіться самі. Всі сучасні телевізори обладнання цифровими тюнерами, проте, чомусь Т2 вимагає придбати лише власні тюнера де використану власну систему кодування, та і виготовляють ці апарати лише кілька фірм. Другий мінус - це не супутникова трансляція, а як і в аналогового через наземні ретранслятори, а отже маємо і надалі недоступне телебачення в багатьох місцях, наприклад у Львівській області є лише чотири ретранслятори.

Гортаючи канали супутникові, "широку" картинку дає лише канал Тоніс. А чому решта "монстрів" не роблять цього? Що чекають? Коли все телебачення перейде в інтернет?:) Це, напевно, найкраще рішення буде.


Реклама в блозі: Найкраще провадити всі строительные работы в час, коли нема снігу і морозів, проте найбільше розцінки на такі роботи саме взимку.

Додати коментар