Мода на хакерів

Реклама в блозі: Кожного тижня AIN.UA публікує цікаві п’ятничні дайджести. Якісні добірки статей про інтернет-бізнес для читання на вихідних.


Тепер чи на кожен день в новинах можна почути слово інтернет, сайти, хакер. Всі хочуть виділитись і висвітлити таку модну тему. А ще декілька років назад такі теми в новинарів викликали лише здивування і усмішки. Час йде, все змінюється. Тепер же в них перегони за гарячими новинами на дану тему.

Крім новин вже і правоохоронці взялись за мережу. Он СБУ до спілки з закордонними службами безпеки викрили цілу мережу хакерів-мільйонерів. Ви в це вірите? Думаю знайшли лише якусь гілку спільноти і відразу голосно заявили, що зробили подвиг. Цікаво, а скількох із затриманих завербують на роботу до себе.

І держави тепер почали виводити ІТ галузь на вищий рівень. Он в Росії відкривають в Сколково аналог Кремнієвої долини чи Силіконової, що є більш правильною назвою як на мене. Але Росія ніколи не досягне успіху США, занадто великий відрив. Але загалом - це позитив, в Україні про таке навіть і не мріють, їдуть в ті ж Штати до Шварцнегера :).

Що буде в трендах ІТ новин за декілька років? Як думаєте?

Коментарі
 1. Silicon Valley називається «Кремнієва долина» бо silicon це кремній (а silicone — силікон).

 2. хакери захоплять весь світ в 2012 році!

 3. пропоную на Сколково відповісти львівськими Винниками! “Wine Valley”

  • Ідея 🙂 Тепер треба айтішників і мільярдерів ще туди загнати 🙂

 4. Хакери – то лише страшна казка для дітей, бо серйозний спеціаліст не писатиме віруси чи ламатиме банкомати (а десь таким і виставляють типового хакера для обивателя) і мільйони він заробить так, що не буде до чого причепитися.
  СБУ полює на звичайних комп’ютерних хуліганів, а у світі дуже багато хакерів йдуть на службу до держави чи великих корпорацій добровільно і їх для цього навіть ловити не треба 🙂

 5. Якщо бути ну аж геть щирим і згадати Сколково, як “сучасний руський типу научний бренд”, то без додаткового розслідування стане ясно, що ніякого відношення ні до ІТ, ні до науки, ні до кремнію Сколково не має. 🙂 Ключові слова: “бабло” та “пиляння бюджету”. США ніколи не досягнуть такого рівня у цій справі, який практикують вже сьогодні навіть пересічні руські. Та й наші “типу українці” теж намагаються не відставати. 😉

  • В хакерстві моеж і так, а в спецах то вони давно вже перемогли. Сьогодни ти урський, завтра сшаський:)

   • Нє, я сшаським точно не буду: погано переношу політкоректність. 🙂

Додати коментар