Переїхав до NIC.UA

Оскільки тепер всі домени в зоні org.ua перейшли на нову схему роботи, довелось і мені провести певні дії і перевести свій сайт на обслуговування до улюбленого реєстратора, навіть попри його бюрократичні моменти,  NIC.UA.

Весь процес описано на сайті NIC.UA. Виглядає він дуже просто. Спочатку, ви заходите на сайт "Хостмайстра", авторизуєтесь під своїм nic-handle, знаходите власний сайт і тиснете Send AuthInfo.

Після отримання коду активації, заходите у власний еккаунт на сайті реєстратора, тиснете "Перенести домен", вказуєте даний код, кажете, що ви справді власник і вся процедура завершена.

Отже, тепер безкоштовний домен став комерційним, а це означає, що з одного боку щезне багато неякісних, низькопробних сайтів, а з іншого боку, це означає, що щезне багато некомерційних ресурсів. Маємо палицю з двома кінцями.

Зі свого боку, можу гарантувати, що розділ "Безкоштовно" залишиться в дії, можливо щось додасться, щось відніметься але жити буде, а от з комерційною стороною, будемо думати. Попередні зміни заплановані на кінець року.

No Responses

Додати коментар