Кінець світу і заробіток

Ну ось ми за крок до "страшної" дати кінця Світу. 21.12. 2012, про яку, як ми думаємо, видовбували свої письмена в камені, ще давні люди майя. Говорити почали вже давно, проте інтенсивність згадок була раз на місяць, далі раз на тиждень, а тепер мало не щогодини, якщо не частіше.

Що це дало?

Чим більше ми чимось страшимо себе, тим більше переконуємось в правдивості цих слів. Чим гарно користуються комерсанти. Ви тільки погляньте, як в десятки разів збільшились туристичні потоки в місця де жили майя, або в маленьке французьке містечко Бугараш, де мають інопланетяни прилетіти і всіх забрати. А ще мода на бомбосховища, правда я сумніваюся, що їх так масово почали замовляти, проте будівельники доклали багато зусиль, щоб потрапити в новини і прорекламувати себе. Та і давно забуті радянські підземелля побачили в своїх кімнатках людей, десь готель, а десь ресторан відкрили, а десь приватизували для приватних потреб, а ще десь музей. Особливо кмітливі придумали різні набори для кінця світу, куди вкладали весь неліквід зі складів.

Але ж треба задуматись, чи буде це все потрібно, коли прийде завершення всього живого? Абсолютно ні. Шандарахне, затопить, спалить, тощо і незчуємось.

А ще додалось роботи в медиків, особливо в тих хто займається психічними відхиленнями. Паніка, породила загострення і нервові зриви.

Якщо ж дивитися більш філософсько, можна сказати, що кінець світу є давно. Дивіться скільки конфліктів на Землі, які жорстокості трапляються навколо нас, як ми ставимось одне до одного. Часто може здатися, що пекло - це курорт, порівняно з нашим життям...


Реклама в блозі: А ще можна накупити авто запчасти харьков, щоб забезпечити собі їх наявність в разі кінця Світу.

No Responses

Додати коментар