10 піднімачів настрою

10 абсолютно безкорисних речей, які допомагають поліпшити настрій. 🙂

1. Купатися під зоряним небом.
Купання в місяці та зірках, що відбиваються на поверхні води, хоч один раз обов`язково потрібно спробувати. Хоча б у власній ванній. Створити зоряне небо своїми руками: наклей зірки, що світяться у темряві, додай морської солі - і твій особистий океан готовий.

2. Пускати мильні бульки.
Манічну силу мильних бульок не пояснити. Вони блищать на сонці всіма кольорами веселки
і лопаються, проживши красиве життя довжиною в кілька секунд. А ми зачаровано дивимся на них, як у дитинстві, і чомусь посміхаємося.

3. Зображувати туриста в рідному місті.
Візьми карту й найкращу подругу (друга). Одягніться в стилі інтуристів (футболка, шорти,
кепка) і відправляйтесь фотографуватися на фоні визначних пам`яток, запитуючи дорогу в перехожих. Валяти дурня в такий спосіб весело і пізнавально: ставши гостем у рідному місті, ти дізнаєшся про нього щось нове.

4. Влаштувати мегакіноперегляд.
Візьми в прокаті купу фільмів. Замість попкорна приготуй, наприклад, шматочки банана чи ананаса (вони стимулюють вироблення серотоніна - "гормону задоволення"). Тоді кіносеанс буде подвійно приємним.

5. Танцювати до упаду.
Іноді необхідно рухатися в буквальному значенні цього слова. Півгодини активних танців під запальну музику здатні робити дива з настроєм.

6. Покататися на американських гірках.
Чому після польоту зі швидкістю світла на завітному "візку" ти впадаєш у стан легкої ейфорії? Знову ж в усьому винні "гормони щастя".

7. Зібрати гігантський пазл.
Варто почати, і затягне "нереально". Фішка в дитячому захваті, що охоплює, коли серед мільйона різнобарвних частинок знаходиш потрібну.

8. Купити непотрібну, але страшенно милу серцю річ.
Хоча б іноді (!) дозволяй собі витрачати гроші на "життєво важливі" речі, які, якщо, подумати, тобі не дуже й потрібні. Безглузді подарунки собі самому (самій) - як таблетка від нашого настрою.

9. Фотографувати все навколо.
Кращий засіб побачити стільки дивовижного й прекрасного навколо, - глянути на життя через об`єктив фотоапарата. А потім влаштувати власну фотовиставку!

10. Посміхатись без приводу.
Спробуй почати посміхатися із самого ранку, без явної на те причини. Усім підряд - починаючи із себе, в зеркалі та закінчуючи похмурою тіткою в метро. Ти здивуєшся, наскільки доброзичливі люди, якщо ти так само дружелюбно ставишся до них. І запам`ятай просте правило: життя посміхаються тим, хто посміхається йому. На тридцять два зуби. 😉

Прочитано тут

А чи притримуєшся ти таких правил?))))

Коментарі
 1. Ха, більше половини вже випробувано 🙂 І не раз, до речі 🙂
  Тепер тільки 1 і 5-7 залишилося 😀

 2. То я тебе Андрію вітаю:))))))))))

 3. Щодо посмішки, то я цілком згідний. У сфері бізнесу вона забезпечує 50% успіху. =)

 4. СУПЕР..мені сподобалося….

 5. А інколи і всі 100%)

 6. Eva_N

  🙂 Я рада, що тобі сподобалось!

 7. Як бачиш ще мінімум одній людині)))))))

 8. Сонечко

  Дякую, мені дуже допомогло))
  Я тебе люблю!;-)*

 9. Класно що тобs помогло:) але я не знаю тебе:) Признавайся хто ти?)))

 10. Супер штука! Особливо мені сподобалась тема з милними бульками:) Тему з посмішкою не завжди всі розуміють – ну й до дідька їх – таких недолугих!:)
  А я маю 11-ий піднімач настрою – музичка в вухах. Перевірено на собі. Дуже кльово в страшенно похмурий день, йдучі на роботу зранку, що вже є не приємно, серед набурмосених людей так йти гарно і весело з музікою в вухах, посмішкою навіть на всі 33 зуби, та ще й підспівуючи під ніс. Ефект безпрограшний – тобі добре, а решта тебе не хвилює, хоча би на деякий період…

 11. zanooda

  Колись з подругою знайшли серед макулатури журнал “Космополітен”… збиралися вже викинути але вирішили переглянути картинки 🙂 І не дарма бо знайшли 10 безглуздих порад “що можна зробити за літо”. Серед них було: стрибнути у фонтан в центрі міста :)… Десь через місяць, коли поради з журналу були давно забуті, ми гуляли по місту і побачили фантан! Щось в голові спрацювало і, не кажучі одна одній а ні слова, стрімко побігли до бажаної цілі :)… Не знаю чому ми це зробили але настрій протягом дня зашкалював за саму вищу відмітку! Не знаю чому безглузді речі бувають такими приємними 🙂

 12. zanooda

  А от туристкою не прикидалась, правда деколи ходжу по місту, дивлюсь на чаруючу архітектуру з розкритим ротом… перехожі й так впевнені – туристка 🙂 Навіть допомогають – розповідають щось цікаве, радять якісь місця відвідати. І це тішить! В нас привітне місто і добрі люди!

 13. zanooda: А той офнтан у Львові? Парк культури?

 14. zanooda

  Фонтан у Львові. Той що біля Галицького ринку. Давно там не була але раніше біля нього була літня кафешка.

 15. Мені допомагає 9-й – “фотографувати все навколо”, а ще цікаво було-б попробувати 3-й =)

 16. ribel: дійсно 9 пункт досить класний. а 3-1. а що заважає?))

Додати коментар