1. Ми тут спілкуємось на загальні теми, що у більшості, якщо не у всіх випадках не мають жодного стосунку до мого особистого життя.
  2. В коментарях заборонено переходити на персоналії і розкручувати моє приватне життя, оскільки воно ніяк не стосується піднятих тем.
  3. Тролізм, флудизм, спамізм, дебілізм не вітається.
  4. Люди, котрі не є знайомим між собою, спілкуються на ВИ.
  5. Сваритись можна і культурно :).
  6. Поважаємо опонента.
  7. Якщо у Вас виникають якісь дуже особисті запитання - використовуйте форму зворотнього зв’язку або інші контакти вказані на сторінці "ЗВ’ЯЗОК".
  8. В блозі присутня реклама, котру може замовити кожен. Автор може не поділяти думок, інтересів, поглядів рекламованих сторінок . Реклама - плата за працю над блогом і йде на різні цілі, як то благочинність, так і просте утримання (хостинг, дизайн, тощо) цього щоденника.
  9. Передрук вподобаних статей можливий лише при наявності видимого для читачів і активного (відкритого) гіперпосилання на блог "ELECTRIC «про життя»" (вітаєтьcя попередній контакт з автором цього блога через blog@electric.org.ua/old). Масовий передрук матеріалів заборонено. Всі права на статті (пости), написані автором цього блога, охороняються відповідно до законів України. Всі статті, що не є власністю автора, були надані для друку їхніми авторами або знайдені в інтернеті і передруковані із посилання на їхнє джерело і авторів. В разі використання статей з розділу "Передрук", звертайтесь до їхніх авторів чи до джерел звідки вони взяті. У випадку, якщо джерело інформації вже не існує, вказуйте імена авторів і пряме посилання на статтю на "ELECTRIC «про життя»". Дякую.
  10. Не знання цих правил, не звільняє від відповідальності (бан, видалення комента, тощо).
  11. Правила можуть змінюватись і доповнюватись.