я2.0

Шановні читачі, від сьогодні спробую почати опис думок власного життя -2.0 версії :). Всім вже відомо, що я одружився, змінив місце проживання і закинув нет. Спочатку передвесільні клопоти займали весь вільний час, далі післявесільні зустрічі з друзями, а потім поїздка в теплі краї на берег Червоного моря. Сьогодні почався перший робочий день і знову час на інет щез :).  А ще дуже заважає відсутність нету вдома. Наразі користуюсь мобільним нетом. Але швидкість не та і трафік обмежений, а звик до інших умов перебування в нетрях інтернету:). Також нема робочого місця, налаштованого компа і напрацьованої схеми. Сподіваюся з часом ситуація зміниться.

А тепер до читачів. Скажіть будь ласка, чи цікаво вам прочитати про мої весільні приготування і тонкощі шлюбного процесу? Чи цікаво почитати про Єгипетський відпочинок? Але це все приземлене і особисте та різниться від тематики блога. Можливо не варто змінювати напрям? 

Чекаю на побажання і запитання. 

Коментарі
 1. Мар*яна

  Ну що за питання 🙂 І про відпочинок цікаво, і про приготування до весілля. Про відпочинок тому, що з твоїми описами це дасть змогу нам уявити себе на березі червоного моря і відпочити прямо під час перерви на чай. А про приготування до весілля ти знаєш чому мені цікаво.

 2. дуже цікаво – особливо люблю слухати про традиції, адже вони у кожного регіону різні

 3. Мар*яна, спробую але на новому міці е досить атки важко…

  lilumi, в нас особливих традицій не було..

 4. Мене не питай – я пас. Просто радий, що ти вернувся. Впевнений, що буде цікаво в будь-якому випадку.

 5. chugylo, а куди пас?:)

 6. ZZZK

  Тарас от всего сердца … Поздравляю! долгих и счастливых совместных лет!!! любви, детей и всего всего всего!!! будете у нас проездом с удовольствием поздравим лично!

 7. ZZZK, Дуже дякую:))))

Додати коментар