Це нарешті сталось

А сталось те, що прийшло тепло. Правда це ще не літо але вже і не зима, яка була ще недавно, аж не віриться, що сніг падав тиждень назад. І ось щодня стає тепліше і цікавіше. Так виглядає, що за теплом найбільше скучили дівчата, а деякі взагалі просто казились без тепла і вже зараз ходять майже голі. І всі такі горді. Хоча виглядає, що вони на полювання вийшли :). Та й спостерігаючи за людьми можна побачити, що здобич не сильно втікає від мисливців.

Але не про зваблення хочу сказати. А про те, що нарешті народ повилазить із своїх віртуальних криївок і почне проводити більше часу на свіжому повітрі, відпочиваючи в гарних компаніях, фліртуючи, закохуючись, гарно бавлячись в реальному житті. Для інтернетних остарбайтерів настане скрута бо не буде кому створювати їм трафік. А от для покращення фото і відео контенту інтернету настає гаряча пора, оскільки матеріал або накопичується великими пачками, або миттєво публікується в різних допоміжних сервісах.

Хоч інтернет є дуже цікавим але він ніколи не замінить тої насолоди, що дасть свіже повітря і гарний краєвид навколо. Тож беріть свої камери і фіксуйте всі свої кращі моменти життя, а як буде настрій, діліться з друзями в інеті :).


Реклама в блозі: Инструмент для кадрового менеджмента Yaware.com.ua. Это хронометраж, анализ рабочего времени персонала и автоматизация учета рабочего времени вашых сотрудников.

Коментарі
  1. не у всіх буде цікаве літо 🙁
    я от буду готуватись до ЗНО, хай йому грець!

  2. те шо у Львові дівки горді то правда 😉

  3.  Наступає дійсно класна пора) і для мисливців і для здобичі 🙂

  4. Так дівчата вже на полюванні, мене досить потішило сонечко та на жаль на вихідні знову сиро і похмуро. 

Додати коментар