Темніє, а телевізор атакує

Осінь перепливла свій екватор і вже щовечора стає темніше і темніше. А на вибори, переведуть годинники, взагалі темінь настане. І ця ніч починає діяти на багатьох негативно. Одні видумують різні депресії, всі свої проблеми, котрі, до речі, можна вирішити завжди, списують на пору року. Люди стають якісь причмелені і заглиблені в себе.

Тепер їхати за кермом стає важче, темно, пішоходи одягаються в темні убьори, ходять не звертаючи уваги на оточуючий світ і мають більше шансів прокататися на капотах чи мати переїхані ноги. І головне, що беруть уваги погодній фактор, а вважають, що вони, чи ми, головні на дорозі. А якщо одягнути яскраву куртку, розплющити очі, не думати за проблеми, всі стане легше жити і кращі часи настануть моментально.

Прийшовши додому з темної ночі в чорному одязі, сідаємо за стіл, вечеряємо і занурюємось в телевізор. А там одна політична реклама. До слова, найгидотніша реклама в Регіонів, проте вона залишає слід в пам’яті. Слава Богу, що скоро вибори і цей суцільний потік політики завершиться. Проте, ми і далі будемо в тих зомбоящиках клацати пультом як на піаніно.

Мораль цій казочці така. Будьте яскравими, не сидіть в телевізорах і компах, любіть друзів, шануйте колектив, рідних і коханих.

Реклама в блозі: Заховатись від шуму і холоду допомоєжуть пластиковые окна, котрі є наразі найпростішим і найдешевшим варіантом.

No Responses

Додати коментар