Спрага за зеленню

Реклама в блозі: Чи знаєте значення слова колокейшн? Простими словами, це коли дата-центр, розміщує ваш сервер в себе і підтримує його надійну працездатність.


Мені подобається теперішня пора року. Вже сходить сніг, починає тепліше гріти сонце, все пробуджується - весна. Настрій стає кращим, усмішки стають помітнішими навколо, люди починають роздягатися. І саме зараз просто неймовірно хочеться свіжої зелені, огірків, помідорів, перців і т.д. і т.п. І хочеться все це в величезних кількостях.

Але є кілька проблемок. Перша - це великі ціни, хоча вони тануть майже щодня, оскільки попит породжує пропозицію і конкуренцію. А друга - важливіша - де знайти екологічно чисті, без, як то кажуть, хімії, нітратів, весняні овочі? Ця проблема є основною, оскільки однозначно визначити відсутність шкідливого в корисному фактично не можливо :(. Адже ми не маємо кишенькових апаратів, що здатні визначати хімічну чи біологічну структуру улюбленої зелені.

Тут вже все залежить від нашої інтуїції. Проте, можна почекати, ще кілька місяців і тоді ринок буде насичений і переповнений зеленню але ж так хочеться вже і зараз. І порада може бути лише одна, не вживайте надмірно свіжі овочі, майте стримання і купуйте все в перевірених місцях (але і це не є гарантією якості).

А ви вже наситились свіжими овочами? А який улюблений?

Коментарі
 1. Хочеться – то просто не те слово. Особливо моїх улюбленних огірків.
  Але поки що все ж віддаю перевагу консервованим. Адже ну “ладно” овочі дорогі, трошки “ладно” шо воні хімічні, але ж воні ще й страшенно несмачні зараз! Часом йсти просто неможливо. Навіть якщо брати в перевіренних місцях.
  Так что закинусь маринованими огірками і почекаю ще кілька місяців 🙂

  • Чому не смачні? Смачні:) Місця треба знати 🙂 А мариноване треба було завершити їсти місяць назад :)))

 2. Чомусь спочатку подумав, що йдеться про “зелень” 🙂
  По сабжу мені вистачає наразі капусти, моркви, рдьки і подібної домашньої городини. Салатик робиш – і супер!

  • ELECTRIC

   Напевно фінансове питання більше турбує 🙂

 3. Чи знаєте значення слова колокейшн?
  і тут реклама… пішов штурмувати холодильник)

Додати коментар