Шоу на телебаченні

Спостерігаючи за різними телевізійними шоу на наших екранах, відчуваю якесь почуття сорому, інколи огиди за наших людей. Ніяк не зрозумію, чому люди йдуть на ці передачі? З них там знущаються, принижують, ставлять в дурні ситуації, а вони йдуть. А що казати про різні талант-шоу, таке враження, що лише клоуни і бездарі живуть в нашій державі. Хоча, серед них інколи і бачимо таланти, проте, відчуття, що більше наголос на всякі дурості.

Ви вірите, що на ті шоу потрапляють отак просто, написали чи подзвонили і одразу в зомбоящик потрапили? Впевнений, що є попередні відбори. А різні, з понтом, життєві шоу холостяків чи незайманих, пекарів, сажотрусів, тощо, то все  життєва імпровізація? Вже аж два рази. Чіткий сценарій, чіткі вказівки і ролі.

І всі це дивляться, стають залежними від даних дійств, терплять годинні рекламні ролики щоб на 5 хвилин побачити улюблених героїв. Гарна робота з маніпуляції свідомістю мільйонів задля збагачення одиниць.

Хочете реаліті шоу? Їдьте в рідні чи нерідні села, заводьте там гоподарку, живіть з сусідами, спробуйте вижити взагалі, от і буде супер-шоу.


Реклама в блозі: Багатотонні грузоперевозки по России - це велика майстерність і багато зв’язків, котрі забезпечать недоторканість і своєчасну доставку ваших вантажів.

No Responses

Додати коментар