Робота вдома

А що для вас означає фраза "робота вдома"? Думаю для більшості читачів - це прибрати квартиру, посидіти за компом. А знаєте чому так думаю? Бо ті хто справді роблять на повну котушку, фактично дуже рідкі гості в інтернеті, а може взагалі не знають про його існування.

Більшість з інетчиків люблять голосно кричати як напрацювались, що немає сил, кінець світу. А насправді, люди, що сидять за монітором - це марципани. Говорю це 100% знаючи різницю, між роботою і інтернет посиденьками. Досвіду хватає і там, і тут.

Головне, щоб праця справедливо нагороджувалась. Кожна праця має свою ціну і заслуговує на повагу. Головне, щоб люди цінили роботу одне одного і знали, чого це вартує.


Реклама в блозі: Гарно мати перед домом площу де є тротуарная плитка цена якої відповідає якості.

Коментарі
 1. Є така справа. В мене половина роботи – в інеті, але коли починаю “швиденько перевірити пошту” – буває вся робота під хвіст 🙂

 2. Коли довго працюю в неті, то потім дуже лінуюсь робити реальну роботу

 3. Talya S

  Я відправляю дітей на двір (щоб не заважали) і спочатку працюю з паперами та телефоном. В обід коли діти сплять працюю в неті. В ночі коли всі сплять доробляю те що, не зробила в обід, і після того. просто ходжу по блогах та сайтах. Шукаю та читаю щось особисто для себе. Довго вчилася та звикала до такої системи. Раніше заходила перевірити пошту і пішло поїхало, лазила в мережі невідомо де  і для чого, аж поки не втратила кількох клієнтів за те, що робила усе не вчасно (запізно). Тоді зрозуміла, що мій заробіток, лише в моїх руках.

  • а посуду помити, речі попрати, в хаті прибрати – такі речі існують?

   • Talya S

    звісно, що існують ))) у мене прислуги не має.  Їсти зварено, попрано, попрасовано і прибрано + город доглянутий (я в собняку живу)
    зранку від 15хв до 1год йде на телефон та папери.
    в обід година дві на справи в неті
    Решта часу йде на домашні справи, його цілком достатньо щоб дім довести до ладу. 
    Більшу частину роботи за компютером роблю вночі.

 4. Мушу тільки сказати, що сидіння перед компом більше псує здоров*я, ніж важка фізична праця 🙂
  І вітаю з апдейтом ПР 🙂

 5. я так мріяв про роботу вдома, думав, що все життя перетвориться у вихідні і святкові, а воно перетворилося у всі будні та робочі.

Додати коментар