Робота в нашому житті

З народження ми знаємо, що щоб щось мати, треба працювати. Робота дає нам гроші, а за гроші ми здатні мати все, що забажаємо.

Минають роки, здобуваємо знання, набуваємо досвіду. Ми вже знаємо, що копійка - це не так просто. Її треба заробити, копаємо, довбаємо, тощо, а ще вчимося в ВУЗах. Думаємо, коли я отримаю вищу освіту тоді і позбудуся чорної роботи. Але є такі, котрі не вчаться, прирікають себе на прості роботи, чорнові. Всі вершини відкриються тим хто вчиться і паралельно працює, важко, проте, потім станемо елітою.

Насправді це все стереотипи. Часто маємо, що ті хто не мав хисту до науки, досягають неймовірних успіхів, а хто вчився ідеально, ледве виживають. Ті стереотипи і реальності стосуються лише нашої країни чи всіх з "совкового" табору. А ще буває, що нарікаємо на роботу в чистих офісах, при цьому ніколи не відчувши "насолоди" від чорнової роботи.

Особисто вважаю, що ми повинні навчатися в ВУЗах, котрі повинні обирати самі в часі навчання в школі, а не батьки, котрі гарантовано оберуть те, що будуть вважати за власну втрату в минулому. При цьому всі студенти повинні проходити практику і за це заробляти гроші. А далі знайти роботу, котра буде частиною життя, котра буде подобатися, тоді кожен зможе викластись і заробити, а там вже і дорога до бажаних благ буде доступною і відкритою. Але це при умові, що Україна стане жити за принципами Європи, де всі можуть бути впевненими, що їхню працю оцінять і є гарантії оплати за працю.

Наразі, цей текст звучить як уривок з фантастичного оповідання. Чи ви так не вважаєте? Які прогнози щодо роботи в вашому житті? А можливо Ви вже досягли успіху і знаєте рецепт гарного життя і роботи в ньому?

 


Реклама в блозі: На господарці инвертор сварочный просто незамінна річ. І огорожу поправити, і щось змайструвати. Зручно.

No Responses

Додати коментар