Про книжковий форум і погоду

Цієї суботи мали нагоду потрапити на Львівський форум видавців. Пішли туди зраненька. Ще навіть через "Вхід" не впускали, а всі дружно в будівлю входили через "Вихід".  Але вже на цю годину було достатньо народу, проте ще можна було вільно ходити між стендами. Помітив кілька відомих осіб, як то Роман Іваничук, Василь Базів, Іван Малкович, Андрій Парубій, були і інші але я частини не знав, частину не впізнав. Хтось роздавав автографи, хтось спілкувався, хтось пив каву в кафе поруч, хтось просто блукав собі форумом. Бачив і кілька просто знайомих облич, кілька добре знайомих, хтось не помічав, хтось морозився:).

Ми думали, що забіжимо і вибіжимо. Ага. Вже. Дві години. І три сумки книг. Загалом враження - може бути - бо не було натовпів, хоча, нагадаю, завітали ми досить рано, як на суботу. А можливо і погода нам допомогла, але про неї згодом. Висновки, інколи зовсім неприглядні стенди, прості розкладачки з кількома книжками, можуть бути цікавіші за великі лотки потужних видавництв. Лотки одного і того ж видавництва, можуть мати різні книги, тому треба обходити їх всіх. Навігація залами зовсім ніяка, вказівників я не бачив чи просто не звернув уваги? Намети, що розміщені ззовні, погані, там неможливо розгледіти книги. Попри велику кількість художньої літератури, традиційно відсутня технічна, а саме, електро-енергетична література, думаю і механічна, технологічна також в такій кількості була. За своєю тематикою бачив лише кілька книг, чи то скоріше сказати методичок і кілька дотичних до галузі видань.

А погода в цей день була гарна. Львівський дощ. Дрібний. Частий. Такий туристичний дощ, описаний у великій кількості творів. Саме в таку погоду смачно пити каву, сидіти біля  каміна і читати накуплені книги...

 

Реклама: Коли навколо сиро і прохолодно, вас зігріють масляные радиаторы, цены на які зараз досить доступні і вибір яких, досить великий. 

 

No Responses

Додати коментар