Місто і село в блогерстві

Блоги - це така річ, де переважно описують події, що трапились з їхніми власниками впродовж певного періоду часу. Звичайно, що там є їхні переживання, погляди на різні речі, враження, тощо. А велика динаміка життя присутня в нас лише в мегаполісах і місцях сильного скупчення людей. Тобто виходить, що найактивніші блоги виходять в людей. котрі живуть в місті. В селах є мало блогерів. І це закономірно.

Фото з сайту http://www.naselo.ru/

В селі людина цілий день зайнята домашніми клопотами, город, худоба, робота біля хати. І немає часу спостерігати за тим, що коїться навколо. Та й думаю, що мало хто буде читати як достигає вишня чи спостерігати за ростом колоска. Хоча в селах тепер є і інтернет, і супутникове телебачення, проте їх використовують у більшості випадків лише для того щоб взнати, що коїться в світі, а вже аналізувати і описувати власні погляди мало в кого вистачає сил.

Місто ж, так не виснажує фізично людину, тому вона здатна більше сил затрати на своє блогожиття чи іншу інтернет активність.

Звісно, що всюди є свої виключення і винятки. Тому знайдуть люди, що зможуть заперечити ці слова. Але більшість таки погодиться з даним визначенням.


Реклама в блозі: Як допоміжні чи резервні можуть слугувати электрокотлы для обігріву і теплої води в вашому домі.
Гарний і унікальний дизайн интерьера квартир Киева може задовільнити будь-чиї смаки.

Коментарі
 1. ну америку ти не відкрив, але я знаю кількох винятків 🙂

 2. “А що таке той інтурнет?”, – баба Мотря

 3. Якщо серйозно, то у селах з тим ділом туго( Ясно що є мобілки адле то на мою думку повне г….(((

  • все залежить від віддалення від інтернетосередків 🙂

  • Анонім

   Все там добре в селах. Наприклад, зараз маю можливість перейти на EVDO Rev. B+ (14 Мбіт/c). Але шкода грошей на новий модем. Та 1.5-2 Мбіт/с поки вистачає. 

   • село поруч з містом певно %)

    • Анонім

     Село в таких єбєнях, що просто ппц. До найближчого міста -150 км. Райцентр – смт. Для мене доступні 2 базові Інтертелеком. До однієї 35 км, до іншої – 20 км. На одній з них нещодавно підняли Evdo Rev B+, тойщо 14 Мбіт/с…

     • Дивно, що Інтертелеком та ще бс поставив :))  Але в райцентрі можна, тож не село, тому і є нет. Але оскільки там народу мало цим нетом користуватися буде, то швидкість шалена буде, варто під’єднюватись:)

 4. Я з села наприклад 😉

  • Живеш в селі, ведеш господарку, обробляєш городи, володієш худобою і ще весь день в неті встигаєш сидіти?:))

   • Анонім

    Живу в селі, веду господарство(5 курей, 1 півень, 10 курчат, 3 коти, 1 собака), обробляю городи (0.10 га), худоби(ВРХ) нема. В інеті 4-5 годин на добу. Але я там не сиджу, переважно працюю.

    • :))) ну це не ж не та господарка котру ф маю на увазі 🙂 Це дрібничка :))

   • Господарка: 3 кози, десяток кролів, десятки два курей (котів, собак і черепах не рахую). Городу десь соток 20-25, раніше було більше, але нерентабельно зараз обробляти стільки 🙁 Плюс працюю на роботі – на інтернет часу вистачає. Парадокс в іншому: до ОБЛАСНОГО центру 5 км., а толком інтернету знайти не вдалося за прийнятну ціну. Отож користуюся переважно на роботі, а вдома мучуся з інтертелекомом (ага, можна навіть Rev B+ включити, але наприклад вчора увечері на Rev A пікова швидкість була 20 кб/с

    • ОЙ щось тут хтось перегинає. З власного досвіду знаю., що наробившись  немає ніякого бажання писати всяку муру в інтернет. ЗА 5 км від обласного центру питання з інтетнетом ніде не стоїть.

     • Фото господарки тобі надіслати, чи що? Правда, я ж не сам живу, так що сам усе це хазяйство не доглядаю, а лиш частково

     • Питання стоїть, бо у нашому селі прокладено ПРИВАТНУ телефонну лінію, за використання якої треба заплатити одноразово 1700 гривень і лише тоді можна буде підключити телефон і АДСЛ. Як на мене, це дорого 🙁

 5. Є такі люди, які в житті ніколи не бачили корови чи коня, чи не знають як росте картопля ))) їм дуже цікаво почитати, побачити сільке життя )

 6. Зараз по селах з інтернетом проблем нема, хоба село вже надто далео від цивілізації. “Село” мало представлене у блогосфері через те, що немає про що писати: визначних подій мало, а люди займаються господаркою.

  • там більше фактор втомленості ніж відсутність тем впливає.

Додати коментар