Коли нема про що писати

Ця проблема описана в переважній більшості блогів і це не один раз. Але вона актуальна і популярна. Ось і я добрався до неї, хоча вже раніше щось таке подібне зачіпав вже.

Тож які, на мою думку, є методи боротьби з відсутністю тем для писання постів?

Карикатура з сайту http://hiero.ru/

Якщо у вас тематичний блог - тут все просто. Оскільки ви орієнтуєтесь в галузі про яку пишете, то нові теми можна взяти забивши професійні терміни в пошуковика і порівнявши популярність, вибрати найкраще, що буде корисне багатьом.

В блогах про життя, тут також нічого складного немає, просто треба уважно спостерігати за навколишнім світом. А це новини, люди навколо вас, місця і моменти. Тут головне не забути тему, яка сподобається впродовж дня, для цього можна скористатись мобільним чи простим записником і все тезово описувати, та навіть одним словом вистачить щоб ввечері все нагадати.

Складніша ситуація з філософськими блогами. Тут все залежить від фантазії і польоту думок. Для цього люди вживають різний допінг, хто пиво, а хто морозиво чи секс :).

Також складно писати сайти маленьких містечок і сіл, новин особливо нема, подій також, а писати треба. Такі ресурси більше схожі на блоги про життя. Тому не слід соромитись простих тем про світ навколо.

Найпопулярніші тема, як це не дивно - про інтернет. Доведено роками постописання. Люди люблять розжовувати те в чому варяться і смакувати наваром. Гіки тут також не відстають, завжди нас, читачів, приваблюють технічні новинки. Теми для дорослих вже не згадую, оскільки основна маса читачів там підлітки, то і відвідуваність гарантована. От тільки там справді чистих і якісних ресурсів є мало. А ще люди у всі віки і часи любили підглядати в замкові щілини - теми про особисте життя людей, секретні фотографії, розкриття таємниць, гарантовано принесуть трафік. Тільки тут також більше брехні ніж правди і автори балансують на межі фолу.

Проте якими б не були поради з різних сторін, якими б спокусливими теми не здавалися, варто писати про те, що подобається найбільше і в чому є знання. Не варто ганятись за наживою у вигляді електронних грошей одразу, вони прийдуть згодом самостійно, можливо і не електронні, а справжні, а ще краще запропонують гарну роботу в даній галузі захоплення і знання. А ще варто розвивати наш інтернет, український інтернет і не боятися, що він не дасть дивідендів. На все свій час. Натхнення, читачів і корисного трафіку вам :).


Реклама в блозі: У всьому цивілізованому світі авиабилеты купують переважно з допомогою веб-сервісів в інтернеті.

Коментарі
 1. Згоден що треба писати лише те що подобається і від чого отримуєш задобовлення. Ну і спостереження за навколишнім світом при чому не лише реальним але й віртуальним дає поживу до написання хороших матеріалів. 
  Стосовно себе то тут просто якщо пишеться пишу, а ні то роблю перерву іноді вона затягується на місяці.

 2. А як на мене, відповідь ховається у самому запитанні. “Коли нема про що писати” – краще не писати. Казав же хтось – “Потрібно писати тільки тоді, коли не можеш не писати”.

  Бо що то за пости “Давно не писав вже тут. Думаю буду писати частіше. Ну ок, а на сьодні всьо.” Жодної користі нікому не несуть. А такі, бувають, до речі.

 3. Щоб щось написати, треба писати і воно само напишеться

 4. Щоб уникнути ситуації коли немає тем для писання, у мене є документ в якому я завжди записую нові теми, вони інколи приходять спонтанно, і все накопичуються. Але бувають моменти що просто не вистачає часу на писання постів, хоча і хочеться щось написати 🙂

  • так я про це і пишу:) варто собі занотовувати. А от з часом дійсно часто халепа.

 5. Мені свій персональний блог писати легше ніж тематичний. Тематичний потрібно досліджувати, шукати. 

 6. Коли нема що писати, закривайте блоги))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 7. Коли нема про що писати, пиши про те, що писати, коли нема про що писати:)

  • І як? Багато однакових постів вже написалося за такою порадою?:)))

 8. Talya S

  100% згідна з останнім абзацом.
  Крім того, думаю, найлегше пишуться блоги для жінок. Там завжди знайдеться тема про що писати, оскільки жінок мабуть усе цікавить, навіть те в чому вони не дуже розуміються. Можна в пості помити кістки знаменитостям, є багато видів рукоділля, які можна обговорювати в постах, ще можна про дітей, сімю, та дім писати, різного роду майстер-класи, в крайньму випадку про злу ))) свекруху. А коли нема про що писати, можна ділитися рецептами страв по сезону, тоді й тривалих перерв не буде ))) і жінкам цікаво ))) а якщо пости супроводжують вашими авторськими кльовими фотками, то успіх такому блогу забеспечений
  особисто мені простіше писати тематичні блоги, ніж особистий.

  • може блоги де пишуть жінки:))? Але такі рецепти дещо переформатовані можуть бути дієві для чоловіків також.

 9. Я теж з такою проблемкою стикнувся нещодавно! Рішення сам придумав і відкрилося “друге дихання”  http://petrushko.rv.ua/Pro-shcho-napisati-u-blozi

 10. дуже актуальна тема…ламає голову всім блогерам 🙂

 11. Якщо живеш насиченим життя, писати завжди буде про що.
  Ось напишіть про пенсійну реформу, яку 2 дня тому прийняли. Або про літак який десь там вчора впав. Або про дощ, який падає кожен день… 🙂 Або, в кінці кінців про те, що пустота на душі і нічого не хочеться (навіть теми для блогу в голову не лізуть)…

   

  • хіба не про це ж написано в пості? але про будь-що, писати також не можна, особливо якщо блог має певний стиль і тематику.

Додати коментар