Джаз і кумпель

Відпустка продовжується. Хоч і не супер активно вона минає але деякі ефектні моменти трапляються. До таких подій можу записати відвідини 18липня збіговиська, що мало назву "Вечір королівського джазу", де виступав джаз-секстет Аміни Фігарової і все це з нагоди Національного дня Бельгії. Враження різні. З одного боку музика більше камерна, до речі злабали вони відому нам «Ой ти, дівчино, з горіха зерня» в джазовій обробці, а з ішого - її легше слухати з пивом в руці, за столиком в клубі :). Мені більше припали до душі швидкі композиції. Сподобалась гра барабанщика, хто був на концерті - підтвердить, що ударні там були сильнющі і ефектні, а дві композиції - це бомба. А також дуже приємний голос в керівнички секстету Аміни. Народ так плескав, що була музика на біс. Хто хоче більше інформації - користайтесь гуглом, а ще можна почитати львівську пресу.

з http://www.birdseye.ch/

А 20 липня, була подія, відвідини пабу "Кумпель". Посиділи гарною компанією в приємному закладі. Чисто всюди, в туалеті також :). Пиво смачне, власного виробництва. Позитивом ще є зустріч адміністратором при вході людей і розсаджування їх на вільні місця. Але пиво таки там домінує. В додачу і кухня там гарна. Спочатку може здатися, що все дорого, а вже, коли люди бачать порції, кажуть - все класно. Хто ще там не був - раджу сходити.


Спонсори посту:
У пошуках мрї, що зветься недорогой хостинг, не допоможуть всі мопеды в одессе. Садовая бамбуковая мебель витримає все, що дасть стерилизация воздуха.

Додати коментар