Інструмент

Якщо ви хоч раз робили щось своїми руками, то знаєте, що без інструменту роботу зробити неможливо. Для певного типу роботи є свій інструмент. Але є і такий, що можна застосувати для різного типу завдань. Проте тут не все так гладко.

Ми часто беремось за роботу думаючи, що допоможе в усіх робочих процесах те що валяється десь поруч. Перед початком згрібаємо до купи все що лежить в шафах і починаємо працювати, підлаштовуємо під потреби те, що не призначено для цього. І тим самим розтягуємо роботу на багато годин чи днів, випробовуємо себе і долю, мучимось, матюкаємо і проклинаємо. А все тому, що треба мати правильний інструмент.

Фото з сайту http://www.hayley-group.co.uk/

Тож перед тим як до чогось братись, треба все підготувати, вибрати правильний інструмент і звісно сім разів відміряти і потім відрізати. Бо часто щоб завершити якесь завдання нам бракує якогось копійчаного інструменти, котрий ми замінюємо тим, що є, в результаті чого все руйнуємо або робимо не так як має бути.

Не шкодуйте грошей на якісний інструмент, він допоможе і завжди себе окупить.


Реклама в блозі: А ви розміщуєте в соціалках статуси українською?
Така річ як видеорегистратор є досить потрібним і зручним гаджетом в вашому авто. Він здатен виручити і довести вашу правоту.

Коментарі
  1. я нещодавно купувала болгарку (ага 🙂 ), то продавці сказали, що краще брати китайську. коштує дешевше, а ламається так само часто, як і наворочений Бош 🙂

  2. Головний інструмент – слово. Воно руйнує, ремонтує, камінь точить, спонукає інших за тебе взяти до рук матеріальний інструмент. Не говорячи вже про те, що слово є також однією з тих зброй, яку можна купити. Особливо раджу купувати журналістське слово.    

    • Ця філософія не стосується цього посту. Хіба ти покажеш як словом прикрутиш унітаза чи прокладеш опалення? І треба вміти працювати руками, не тільки язиком ляпати. Інакше то не людина, а нероба, трутень і білоручка, про калік не говоримо.

      • Тоді я трутень, бо всі цвяхи в квартирі (де я живу) забито, або вони стирчать, очікуючи справжнього господаря. Як на рахунок забивання цвяхів силою думки :)? Як писав один латиноамериканський диктатор: “Людина, яка не може керувати одним лише словом, буде моїм рабом” (насправді цей вислів належить моєму сусіду, але зовнішність у нього досить латиноамериканська).

  3. Із власного досвіду можу сказати, що наявність хорошого інструменту таки сприяє бажанню щось майструвати.

Додати коментар