Генератор негативу

Ми, українці, а може і всі люди на Землі, цікаві тваринки. Ми любимо генерувати негатив. А якщо ми так його продукуємо потужно, значить ми ним і харчуємось добре, інакше куди б цей негатив пропадав. Ми ходячі фабрики негативу.

В чому ж це можна помітити? Та, в принципі, у всьому :). Наприклад, в інеті, ми знайдемо тисячу поганих моментів в будь-якому записі, статті, пості і розкажемо про це, ніж поділимось зі світом, що ця стаття була корисною. В житті, ми знайдемо багато причин, щоб просто обісрати ту чи іншу річ, котру нам пропонують. Ми знайдемо мільйон недоліків в людині з котрою працюємо чи дружимо. а гарного помічати не будемо. Тощо.

Але дивний парадокс, обліпивши щось негативом, а потім заволодівши цією річчю чи людиною, все відразу стає найкращим і найправильнішим. Те, що раніше було обгадженим нами і не належало нам, з переходом у нашу власність автоматично стає ідеальним і неповторним. Але продукування негативу на цьому не закінчується, відразу знаходимо нові об’єкти для знущань і примахування.

Так і живемо. Не можемо щоб не плюнути злом і отримати свіжу порцію чиєїсь беки.


Реклама в блозі: Найкращий в Одеській області отдых в затоке. Там найкращий пляж. А ще можна побачити ввечері два червоних круги. З боку моря Місяць, з боку лиману Сонце. Краса

Коментарі
 1. Може це така українська культура, коли говорять, що все погано, грошей не хватає. Мені б ставало на хліб і пиво та й достатньо, не розумію цих людей, які вчились по інститутах із червоними дипломами, а їдуть десь працювати чорноробочими за кордон

  • Це їхнє право і вибір. В кожного свій шлях.

  • Добре, якщо окрім хліба та пива більше ніц не потрібно. Можливо комусь ще дітей кормити треба, тому і їдуть…

 2. Описане тут явище давно досліджене і носить назву “ефект айсбергу”. Його суть полягає у тому, що інформація негативного, скандального характеру поширюється у 10 разів швидше, ніж позитивного

  • і головне це комусь потрібно

   •  Звичайно, що потрібно. І дуже просто визначити кому: а хто налаштовує наших людей один прото одного? 😉 Політика, йоли-пали, політика. А все інше (життя людини, народу, країни)- неважливо. 

 3. Тарасе, на вулиці літо, а ти – про негатив 🙂

 4. “Але дивний парадокс, обліпивши щось негативом, а потім заволодівши цією річчю чи людиною, все відразу стає найкращим і найправильнішим.”Все пізнається в порівнянні: “в царстві сліпих одноокий – король” :)))

 5. Цікаво, куди дівають негатив ті хто проводить багато часу в інтернеті. Було би цікаво зробити опитування. 
  Доречі коментування блогів, може бути як один із варіантів викиду негативу))

 6. Мало того: будь-які негативні думки, емоції та наміри притягують до себе ще більше такого негативу навколо нас. Проте, цей можна можна є методи, щоб усунути негатив.

 7. …Генератор позитиву — ідею допису підкинув колега електрик.…

 8. Анонім

  можливо то такий ефект самозахисту? шукаючи негатив в інших чи іншому вони відчувають себе захищеними? може теперішній сумний стан країни на це „надихає“, бо оте українське десь там в душі ослабло настільки, що не бореться, а вмирає. та навіть взяти загалом — людяність в людях вмирає. навіть стосовно власних дітей.
  особисто я намагаюсь шукати позитив у всьому по-максимуму. окрім речей в яких неможливо його знайти — жорстокість, дибілізм…
  маю колегу, яка ще жодного дня, що я її знаю не прожила не пожалівшись на щось. замість зробити щось щоб стало краще чи хочаб інакше.

Додати коментар