Футбол, електрика і росіл

Вчора всі відчули великий смак футболу і дуже раділи подвигам нашої збірної. Особливо гарно це демонструвалось в Твіттері. Бездоганно передає запал українців тег #goukraine, котрий започаткував @woofer_kyyiv. Отак і живемо. Шаленіємо, вболіваємо, розчаровуємось.

Поряд із футболом дуже сильно активізувалось моргання світла в хаті, на ніч це вже була світломузика, а на ранок - темрява. Відгоріла фаза в будинковому вводі. Будинок старий. Половина сусідів без світла. Довелось відкрити муфту, шаманити трошки і світло, електрика, струм з напругою почали мандрувати квартирами. Але чи це надовго я не знаю. Антикваріат потребує постійної турботи і рано чи пізно він помирає.

До чого тут росіл? Іншими слова бульйон. Та просто я сьогодні пів дня варив домашню курку. Дружина вже після роботи все доробила. Але я, можна сказати, був біля джерел народження тої штуки для їжі 🙂


Реклама в блозі: Кожен заслуговує на уход за волосами, на горнолыжный отдых в карпатах. Але лише після того як пройде независимая оценка недвижимости і легалізація доходів.

Коментарі

Додати коментар