Чому ми такі в’їдливі?

Ми, люди, створіння, які нереально зрозуміти і тим більше нас неможливо вивчити чи дослідити. Мова не йде про загальні питання людської поведінки і анатомії. Мова піде про непередбачувані дії нас, як особистостей.

Почну з того, що поведінка людини залежить від середовища в якому вона перебуває. І зовсім це не гени, не закладена ментальність. Тобто, в Україні ми є одні, а проживши за межами України ми інші. Хоча все те, що нам прищеплене в нашій державі назавжди залишиться в нашому розумі і думках. Зверніть увагу самі, як змінюються ваші друзі котрі живуть десь за кордоном.

Пара з вух. Фото з сайту http://www.gorgeousworld.net/

Але нас має цікавити більше людина. котра живе в Україні. Ось і озирніться навколо. Придивіться до народ. Наразі, ми, дорослі люди, є ще вихідцями із "совка" чи старших часів. І в наших головах і крові сидить вірус агресії і озлоблення. Виник він як наслідок пресування нас загарбниками. Навала минула, а зло тримається. Ми звикли кричати одне на одного в магазинах, громадському транспорті, на роботі, в дома, тощо. Задумайтесь, наскільки сильно нас прополоскали, що ми все ніяк не позбудемось комплексів і страхів.

Проте, поки живемо ми, вся ця в’їдливість буде жити. Ми, самі того не хотячи, передамо її своїм дітям. Слава Богу, що зараз ми маємо більше свободи і можливостей, ми мандруємо світом і вчимось бути добрими. А як наслідок оця вся злість, що живе в нас змішується з побаченим добром. Ми розуміємо, що суть життя не є лише в тому, щоб образити всіх навколо, щоб битися за копійку, щоб працювати і нічого не отримувати, що є і інші світи, що суспільство живе за різними правилами і що майже все залежить від нашого ставлення до проблем.

Думку можна розжовувати вічно. Правда це буде зовсім вже занудно. Суть вся зводиться до простого. Давайте розуміти одне одного і головне спочатку вислухайте людину, а вже потім робіть висновки. Зло не лише відлякає від нас всіх, на нашу думку, недоброзичливців, а і здатне спалити нас як морально, так і фізично. Давайте будемо людьми з позитивними думками і добрими намірами.


Реклама в блозі: Щоб вибрати найкраще для свого даху, потрібно переглянути разные кровельные материалы і вже після цього зробити правильне рішення.

Коментарі
 1. Тикє життьи

 2. >Навала минула, а зло тримається.
  Навала не минула. Зараз більшість наших співгромадян живуть на межі виживання, змушені щодня задумуватися про те, чи буде що їсти завтра. Звідси і зло.
  А ще більше підкреслює наше положення той факт, що по “ящику” постійно крутять передачі типу “світське життя”, в яких чудово видно контраст між пересічним громадянином, який купує одяг у “секонді” і власниками годинників за 500 000 баксів.
  Подивися новини: син депутата (мера, президента, олігарха), або сам депутат (мер, олігарх) збив на переході бабусю (матір з двома дітьми, велосипедиста), не зупинився навіть і йому за це нічого нема. Чувак вкрав 100500 заводів, поїздів, теплоходів – і йому за це нічого нема. А за крадіжку буханця хліба голодних дітей відправляють у колонію для неповнолітніх.
  Таких прикладів купа, звідси і озлоблення на життя.

  • те що є зараз, це абсолютно не те, що було в 20-30-ті роки. Тому не треба так казати, що нічого не минуло.
   А стосовно показу, що є люди, а є раби, так це вони ніби спеціально так показують. Все рано чи пізно минеться…

   • “Все рано чи пізно минеться… ” – бачиш, ти сам показуєш приклад того, що насправді ми не такі вже злі))

    Мені здається що ми нація інтровертів якихось. Так, ми дуже злі. Але в середині. Злі через усі ці негаразди, корупції і т.д., але виливаємо злість не туди, куди треба. Треба не на сусіда – щоб банально на комусь відігратись. А треба на п.дерасів у ВР і інших кабмінах. Але почати слід, безперечно, з нижчих рівнів – райради, міськради.. Вроді і банальні ці слова, але думаю, що все ж правдиві. Усі ж бачили недавні протести у Греції, вірно? Так що і там люди злі є, просто вони це у правильне русло направляють. 😉

    • Злі бо все життя терпимо. Але настільки добрі, що не робимо радикальних дій і далі терпимо і злимось.

 3. Середовище, в якому живе людина і оточення, в якому вона перебуває відіграють таки ключову роль в цьому питанні.

 4. Начебто, із себе треба починати, але як тут почнеш, коли з усіх боків совок цеглою на голову падає?.. Ось ще сьогодні відгавкаюсь останній раз, куплю велосипед – і добрєть начну…

 5. Я думаю тут вся справа у вітамінах. Українцям не вистачає вітамінів, тому треба швиденько ними запасатися і готуватися до війни із інопланетянами.

Додати коментар