Чіткість в роботі

Робота - це дуже велика частина нашого свідомого життя. Ми проводимо на ній дуже багато свого часу. Але більшість з нас просто халявить, тягне гуму і парить мозок своїм роботодавцям.

Особливо це відчутно, коли ти стаєш керівником, власником фірми. Там так і прагнуть як би то надурити вищестоячих. Всі думають, що сенс праці в тому, щоб намахати і показати свою "кмітливість".

Хоч я не є магнатом і не є великим начальником, проте є моменти, котрі передбачають моменти впливу і місця управління. І ці епізоди дуже чітко показують ментальність, народ ніколи не буде працювати так як треба, народ завжди буде вважати себе наймудрішим.

І допоки не зміниться ментальність, доти не буде роботи і не буде розвитку.


Реклама в блозі: Щоб провести гарно вихідні в столиці України, потрібно зняти собі квартирку. Отже, киев квартиры посуточно найкращий варіант для відпочинку.

Коментарі
 1.  Це помітно навіть на вулиці! Кожного разу мандруючи на роботу пл.Ринок пригадую ті часи коли питали, що це ти вештаєшся, а не за станком. А гумових людей, що стирають час роботодавця і частину свого життя відсотків 60-ть і ця цифра росте це бачу у себе в офісі. Не розумію і не зрозумію я по паспорту Стахановець, така вже доля моя 🙂

 2.  легше перевернути планету, ніж змінити ментальність українців…

 3. Віктор Чижевський

   Власне, гарний керівник має враховувати цю ментальність і вміло мотивувати людей…наприклад, гумовим кийком 🙂

  •  При невдало побудованій системі мотивації і гумовий кийок не допоможе. У більшості випадків найкраще спрацьовує система мотивації, заснована не на погодинній оплаті праці, а на оплаті за результат. І той працівник, який знає що все рівно заробить свою ставку, намагається побільше відпочивати, а того, заробіток якого залежить від досягнутих показників – і підганяти не потрібно.

   •  В нас майже ніде нема оплати за результат. Це притаманно лише коли працюєш сам на себе.

    • Чого це нема? Наприклад, в багатьох продуктових чи інших магазинах, де продавці мають декілька % від виручки. Можна зауважити, що вони там бувають дуже старанні та ввічливі.

  • Можна мотивувати матеріально 🙂

 4. Пан П

  Для мотивації людей є два старі як світ методи: батіг та пряник. 

Додати коментар