Амба відпустці

Все. Сьогодні був останній день відпустки. Три тижні минули швидко. В понеділок до роботи. Якось мляво пройшла відпустка. В плані релаксу - це був наш львівський "Байкал" декілька разів. Більше часу минули в байдиках. Трошки роботи домашньої поробили. Город. Сад. Порядки. Замінили вікна. Катались між домами. Батьків провідували. В гості до друзів ходили. Хоча з одного боку не можна сказати, що все мляво було, інколи навіть дуже активно все проходило. Зміна сфери діяльності - це також відпочинок. Але думаю, що більше б відпочив якби змінили місце дислокації в відпочинковий період, тобто, якби виїхали десь в гори, на море, за кордон. Проте цього разу так не було. Тішить те, що літо ще не закінчується, що ще залишилась відпустка, що ще є можливості :).

з http://www.onlinejobs247.com/

За період відпочинку моя нетова активність впала до мінімально можливої. Перевіряв пошту, інколи твіттер був, інколи мессенджери, інколи якісь нові пости в гугл рідері читав. Але це все дрібниці у порівнянні із звичним графіком і розкладом. Можу сказати, що такий режим мені сподобався :). Тепер потрібно знову все підлаштовувати і набирати обертів :). Та й ряд зобов'язань і задумів ще заставляють мене триматись на плаву в інтернетовому океані. Маю надію, що колись буду плавати в тому океані на кораблі, а не на плоті :). Тому до нових перемог і здобутків в персональному новому сезоні інтернет-життя.


Спонсори посту:
Про новини від kp.ru. Копії годинників - це panerai replica. Замовлення на контейнерные перевозки из китая завжди актуальні.

Коментарі
  1. Відпустки завжди швидко кінчаються, а після них геть немає бажання працювати та набирати темпи. 🙂

    Можливо через це мій батько працює без підпусток вже років 8.

  2. Serjart, не ходити у відпустки – це просто :))) колись також так вмів 🙂

  3. З поверненням! Бажаю тобі творчої наснаги і багато цікавих ідей!

  4. Feuille, дякую 🙂

Додати коментар