Агресивність

В мене таке враження, що навколо одна агресія. Якісь злюки наші людиська. Оця озлобленість є всюди, в магазині, на дорозі, при роботі, скрізь. Та що таке з вами? Воно таке заразне, що капєц, пандемія зла. Хоча то може лише здаватись, погане видно відразу. Навіть якщо воно дуже маленьке, воно здатне перекрити все позитивне навколо. Ух, щось останнім часом пишу такі пости :(. А раз пишу, значить таке помічаю, а якщо помічаю, воно присутнє в багатьох речах.

Окремого звернення заслуговує інтернет-агресивність. В неті ми можемо побачити справжню злість, в її максимальному моральному розкритті. Всі гризуться, за будь-яку дрібницю, яку можна спокійно обговорити, люди пишуть одне одному, що позабивають і виріжуть всі покоління супротивника. Ну не пацієнти психіатричних клінік? Комплекси, приниження в реальному світі, часто-густо породжують так званих тролів. Без них немає жодного срачу, оскільки вони його і створюють.

from http://liveinternet.ru/

Давайте жити позитивно 🙂


Реклама в блозі: Правильно підібрана і встановлена керамическая плитка надасть вишуканості і краси вашій оселі.

Коментарі
 1. Між іншим мені здається, що в UAнеті менше тролів ніж в RU.

 2. В інтернеті процвітає така штука як троллінг, але справжні троллі не хамлять і не матюкаються, вони інтелігентні. Хамство – то справа рук переважно дітей чи просто неадекватних осіб, яких і в оффлайні вистачає.

  • А в чому полягає робота справжнього троля?

   • Всім відомо, що людину можна образити не лише фразою типу “ти дурень”, але й більш завуальовано, це стосується також і жартів, і знущання, та багато чого ще. То і є троллінг.
    Справжній майстер вестиме дискусію конструктивно, але вміло маніпулюватиме аргументами опонента так, що всі вважатимуть хамом саме того бідолаху. Та, зрештою, троль просто виведе суперника з рівноваги і змусить його зірватися.
    Інструмент троля – провокаційні вислови, та зовсім не хамство.

 3. плоди побільше потомства, передавай свої позитивні гени майбутньому поколінню 😉

Додати коментар