А школа вже кличе

Сьогодні перейшовся вулицями нашого міста, я про Львів говорю, хоча написане далі підходить і до будь-якого іншого населеного пункту. Так от. Поглянувши на вулиці можна помітити, що вони наповнились дітьми, автівками, а у Львові ще і смородом. Місто зазвучало, місто стало молодшим.

фото з сайту http://humour.wikinut.com

Проте, є і гірша сторона, зараз бідні батьки, що спали все літо, бігають як скажені корови і скуповують всі причандали школяриків за космічні гроші. Бігаючи, вони втомлюються, а тоді сідають в свої тазіки з колесами і створюють мегакосмічні тромби (корки, затори, і т.п.). Отак іскринка до іскринки і місто вже палає і зі всіх кутків стріляють матюки, шляки і нервові зриви. А якщо додати ще сморід - картина маслом.

Сподіваюся, що читачі цього блога всі проблеми залагодили задовго, зараз насолоджуються останніми теплими літніми днями і не потрапляють до переднавчальних марафонів. Якщо ні - розслабтесь, все встигнете, головне спокій і рівновага.


Реклама в блозі: Знайти якісні компьютерные столы це дуже складна справа, оскільки за ними люди проводять багато часу і потрібно щоб цей час не крав їхнє здоров’я.

Коментарі
 1. Так я не розумів і не зрозумію тих що бігають і шукають те що можна було придбати ще весною чи в середині літа на пів дармово і без поспіху.

 2. Talya S

  усе необхідне придбали ще весною, єдина моя щорічна помилка – це відтягувати передшкілький медогляд до останнього моменту, і тепер в поліклініці стоїмо в кілометрових чергах (((

  • і з нервами.

   • Talya S

    ні без нервів. бо знала що так  буде. Цього року трошки легше бо домовилися із завідуючою, що вона за кілька гривень сама підпишеться за усіх лікарів. Сказала тільки до офтальмолога і стоматолога самим піти. вчора до стоматолога 4 години стояли в черзі.

 3. останній рік…і це радує…зате яка виручка продавцям квітів на перше вересня

 4. Після першого року біганини, я тепер все потихеньку купую протягом літа, насамкінець залишаючи лише обкладинки для книг і зошитів. А взагалі, я думаю, пост не про те, коли купувати речі для школи, а про СПОКІЙ і РІВНОВАГУ 🙂 у будь яких життєвих питаннях.

 5. Miolya

  Класна стаття. Це притаманно нашим людям бігати в останні дні і скуповувати все шкільне начиння за захмарними цінами. Досвід тут допоможе у наступні роки.

 6. Хороший сайт с лучшими книгами фэнтези http://book-fantasy.ru/

Додати коментар