Свята і традиції

Часто зустрічаю наступну поведінку людей перед святами. Вони голосять в різні сторони, от ще трошки і свято, а там погуляємо і відпочинемо. Перед цим дійсно гарують як негри в рабські часи і коли приходять свята, просто впиваються і храплять всі свої відпочинки. Логіка цьому - треба перед тим як напитися здохнути від праці. Але найсмішніше далі. Всі після таких крутих відпочинків збираються десь на роботах чи в колах друзів з якими не відпочивали в ці свята і що маємо? Всі хвалять скільки випили і як наробилися перед святом 🙂

А може то просто так наші люди побудовані ментально? Є певні цінності і правила, які передаються з покоління в покоління. Та чи це правильно? Я хочу зізнатися, що особисто, майже на кожне таке свято тупо сиджу і байдикую, не урізноманітную його, а потім жалію за втраченим часом :). Думаю, що людина повинна робити для себе свято і тоді, коли справді його буде потребувати не чекаючи до всенародних державних чи релігійних празників. Бо чекаючи можна втрати інтерес до всього, що можна і влитися в стандартну схему святкувань.

Чи можете ви поділитись власними рецептами святкування? Чи завжди ці свята у вас проходять інакше?


Реклама в блозі: Велика добірка різних туристичних агенцій і операторів із всього світу є на natotour.ru. Дивно чому українські оператори не відзначились?

Коментарі
 1. Думаю тут ще багато від оточення залежить. В студентські часи теж була тема напитись в хлам. Зараз все по іншому. Цього року наприклад під час святкування ми пили пиво, але пива брали всього 9 пляшок на 6 чоловік. Це весь алкоголь що ми мали, але за новорічну ніч випили всього 5 пляшок. Думаю зрозуміло що за умов новорічного тсолу це ні в одному глазу. а якраз щоб посмакувати. зате сиділи до 7ї ранку і грали в настільні ігри. Було весело. Ну і в мене на роботі наприклад, ніхто не хвалиться хто чкільки випив, я б сказав що люди зараз собі шукають біьш культурного відпочинку.

  • ELECTRIC

   Старієш однако 🙂 А що таке культура? Річ відносна 🙂

   • Можливо культура річ і відносна та все більше зустрічаю людей яких більше цікавить активний відпочинок, чи цікавий захід, вистава. З пляшкою і столом проводять святкування ті що не мають захоплень, цілей в житті та і взагалі бажання щось дізнатися та змінити в своєму житті. Тож живуть за совковим стандартом олівє, горілка, побита пика, Ленінград 🙂 в кращому випадку, КПЗ в гіршому.

 2. Завжди стараюсь добавити до будь-якого свята якусь фішку. Наприклад, на Різдво прийшли друзі, то я їм пороздавав всілякі карнавальні костюми – всі так за столом і в них сиділи, зробили фотосесію на кілька гіг і всі були принаймні раз в костюмі кожого персонажу – і весело і корисно.

  • ELECTRIC

   На Різдво вертеп треба робити, а не в карнавали бавитись 🙂 То де ці фото?:)

 3. Все ж картинка дещо неправиьна – салату бракує. 🙂

 4. Та щось всі тарілки порожні, видно вже все поїли

Додати коментар