Ми знаємо як все робити

Ми знаємо як робити будь-які річ. Особливо, ми українці, орієнтуємось в спорті, де найкраще в футболі, в політиці, де найкраще в керуванні державою, в сусідських справах, де бачимо, що все погано.

Хіба не так? Згадайте як ви критикуєте футболістів, що туди бий, там пасуй, так біжи. Або, от а я би на місці того чи іншого так не робив, а робив інакше але мені туди не потрапити і гайка. А сусід собі збудував новий  паркан, так ми ж там побачимо всі помилки, проте що там є і краса, ніколи не скажемо.

Отак ми і живемо, критикуємо все, знаємо як робити краще, як жити гарніше але чомусь нікуди не рухаємось для себе. Найпростіше сказати щось і помітити, як воно не робиться. І кричати так постійно. Але біда в тому, що лише кричимо і ніколи не йдемо виконувати свої ідеї. Бо лінь або нічого таки не вміємо крім як язиками талапати.

Чи не краще було б, якби ми спочатку щось зробили, а потім про це розказали? Простіше помалювати двері в підї’зд і показати, що це просто зробити корисно. А не все життя трубити, що двері такі старі, бридкі і нема кому їх оновити.

Часто бачу критику  і сам критикую але пора вже якось міняти цю всю нашу ментальність. Погана влада - змінили владу, все поламано навколо - давайте ремонтувати. А то говоримо і говорим але далі розмов не доходимо. І є особлива купка народу, котра вважає, що їхні слова щось варті і подають їх з таким пафосом ніби це заповіді Божі. Проте ці люди за все життя нічого не зробили і не зроблять, пусті демагоги і бездарності.

Менше слухати і скиглити. Більше робити і діяти.

Додати коментар