Морози і люди

Сьогодні цікаво спостерігати за реакціями людей на зиму, на морози. Побачив для себе кілька цікавих тенденцій і напрямків. Ними хочу поділитись з вами.

Була собі в нас зима, така осіння зима без снігу і морозів. І багато людей кричали, скільки вже можна, коли нарешті буде справжня зима? Кричали, кричали і докричались. Прийшла зима, сипанула снігом, вдарила морозами і всі б мали бути нарешті задоволені. Але. Люди почали нову пісню, тепер вона звучить - холодно капєц, раніше такого не було, коли воно нарешті закінчиться, мороз надоїв і далі в цьому ж напрямку. Мораль тут така, що люди всі не постійні і змінюються. Але це не всіх стосується, а лише найбільших крикунів і ораторів. Звісно ж є такі, котрим і мороз і тепло завжди в радість :).

Ще одне спостереження. Ми такі смішні створіння. От зверніть увагу, було -30 за Цельсієм, було холодно, а стало -10 і одразу стали говорити, ой як потепліло і добре стало. А той факт, що за вікном і надалі морози, вже не так бентежить. Ми адаптуємось до різної погоди. А як звикнемо то радіємо на мінімальні позитивні зрушення. І те, що раніше здавалось злом, під певним кутом зору і з певними обставинами, стає добром.

Ось такі філософські думки, мороз і люди... Чи як воно насправді у вас?

 


Реклама в блозі: Сучасні і нові будівельні матеріали завжди зроблять вашу будову якісною і довговічною.

Коментарі
 1. Так діють наші політики: спочатку роблять повну задницю, а потім трохи попускають – і народ уже радий. Хоча стало гірше насправді.

 2. треба вміти знайти заняття у будь-яку пору )
  а так, то думаю в людини просто природа така, що межа комфорту дуже мізерна і розмита, а природі байдуже вписується вона в неї чи ні ))

  але скажу чесно, особисто я домерзаю, бо в мене холодно і вдома і в офісі, тому зігрітись по суті ніде, тільки у гарячій ванні )))))

 3. О! Новий диз 🙂 і шрифт лобстер)
  Щодо зими – та просто холодно… і некомфортно. все решта – похідні фактори.

 4. Знайшов тобі причину, колупаючись у коді – в тебе шрифт із розширенням .woff, стандартно ghjgbcfyj для googlefonts, а щоб працював на всіх браузерах, треба прописати у @fontface .ttf для всіх і .eot для інтернет експлорера. можеш для мприкладу глянути у мене на початку коду.

  • Дякую за підказку, скористаюсь 🙂

  • не згоден. коли ти підключаєш гугл шрифт так, як тут прописано, і це те саме як пропонує гугл, то, дивлячись яким браузером відкриваєш сайт, підгружається або .woff або .eot

   • У старих браузерах із .woff проблема. В ідеалі треба так:
    @font-face {
    font-family: ‘CouncilBold’;
    src: url(‘council-bold.eot’);
    src: local(‘☺’), url(‘council-bold.woff’) format(‘woff’), url(‘council-bold.ttf’) format(‘truetype’), url(‘council-bold.svg#webfontU9seXIK7’) format(‘svg’);
    font-weight: normal;
    font-style: normal;
    }
    (сперто із cubancouncil для прикладу)

    • Ти не читаєш, що я пишу. У гугла автоматично в цсс прописується .eot, якщо відкриваєш сайт експлорером, та woff, якщо наприклад фаєрфоксом

Додати коментар