Комунікація

Відпочинок вдався. Справді він був суперовий, проте це буде окрема величезна розповідь в особистому блозі. А тут мова піде про зовсім інше, хоча воно також навіяне відпусткою.

Комунікація з собі подібними, тобто людьми розумними залежить повністю від національності, від твого менталітету, від коду закладеному в генах. Відпочивали ми за межами нашої держави і довелось подивитись на спілкування представників різних народів. Німці чіткі і стримані, англійці педантичні, словенці дуже шумні і пофігісти, росіяни лише одиниці пробують видавити з себе англійські слова чи німецькі, чи слова того народу на території якого вони відпочивають, хорвати докладають всіх зусиль щоб розмовляти з тобою найзручнішою мовою для взаємної комунікації, австріяки також люблять голосно поспілкуватись, італійці говорять без зупинок годинами. Проте всі кого бачив не зуміли переплюнути "руссо турісто", за ними вже йдуть словенці. Росіяни мають манеру дуже зухвалого спілкування та ще й з претензіями, чому це ти їх не розумієш і що це обслуга не лиже їм дупу.

Вміння спілкуватись - дуже гарна риса, котру треба розвивати, підсилювати, удосконалювати. Потрібно поважати і толерантно ставитись до всіх з ким доводиться спілкуватись в різних місцях і при різних ситуаціях і життєвих моментах.


Реклама в блозі: Подарок девушке? Крутой интернет-магазин подарков в Киеве. Крутые подарки!

Чи є серед вас заядлі курці, котрі вже спробували электронные сигареты?

Коментарі
  1. коли за кордоном десь поряд чую чи бачу “руссо турісто”, зазвичай, мені стає дуже соромно за те, мова і походження у нас спільні – терени СРСР

  2. Перебуваючи в Петергофі я зіткнувся з групами туристів з Німеччини – одностатеве стадо в безформних футболках. Безпардонні і пофігістичні. Гірше за німців були тільки італійці ці ще й голосливі як на футбольному матчі.

    • О, італійців перекричати то просто нереально 🙂 Але в європеців стередньостатистичних, немає такої ненависті і злості в тому галасі як в москаликів.

      • На жаль я зіткнувся з підстаркуватими, нада ж було зареготати коли екскурсовод зомліла і впала непритомна

Додати коментар