Ефект дружби в соціалці

Соціальні мережі та і інтернет загалом - це гарний інструмент, що дозволяє тримати зв’язок з друзями і здобувати нові знайомства. Тут ми можемо спілкуватись та отримувати останні новини від близьких людей. Хіба це погано? Досить зручно і практично. Інтернет зменшує відстані.

Але є ще і інші особливості життя в соціальних мережах. З часом контакти більшості користувачів зростають, друзів більшає. Переважно в кожного користувача в друзях з’являються відомі, публічні люди, знаменитості, політики, музиканти, артисти, тощо. Ми починаємо читати, спостерігати, проживати життя цих людей. І маємо дивний ефект. Фактично не знаючи цих "зірок" ми впевнені, що вони є нашими друзями, як бачимо їх в телевізорі, кричимо наперебій, о, я її чи його знаю, ми друзі в соціалці. Але насправді, ми лише знаємо еккаунти цих персон, а ці персони про нас нічого не знають і найсмішніше, що не дуже горять бажанням познайомитись в реальному світі.

Думаю, що кращий варіант дружби в соціалці - це мессенджер між реально знайомими. Хоча не варто думати, що будь-які нові знайомства в соціалці - це зло. Соціалка  може стати і першим кроком до зіркових знайомств чи вдалих кроків у власній кар’єрі :).

Додати коментар