Name.ly

Всі хто читає мене в Твіттері вже декілька раз бачили лінки thatis.me/ambroz/ і sincere.ly/yours/taras (є і коротша версія але ця досить симпатично читається). Хочу поділитися із вами інформацією про цей сервіс.

Name.ly sites – jingly URLs for your new online home page

Name.ly походить родом із OfCour.se (Вони ж WhatEl.se, WhereEl.se, and WhoEl.se) ще з 2008 року. Мамою цього всього є "Brands-and-Jingles" - маркетингова агенція, котра фінансується "MAKTIG Venture Capital". З 2009 почався розвиток Name.ly, було додано нові можливості і велику кількість гарних для ока доменних імен-сполучень.

Ми давно користуємось в твіттері такими сервісами як bit.ly, j.mp, тощо. Все заради того щоб зменшити кількість символів в наших твітах. Відомі інтернет фірми і організації зареєстрували для себе домени для скорочень лінків: Amazon - am.az, Dialymotion - dai.ly, Facebook - fb.me, Flickr - flic.kr, Google - goo.gl, LinkedIn - lnkd.in, LiveJournal - shar.es, Posterous - post.ly, WordPress - wp.me, YouTube - youtu.be. Але проблемою всіх цих сервісів є автоматична генерація лінків, котрі складаються з великих і малих літер та чисел, їх неможливо запам'ятати, їх навіть записати важко.

Сервіс Name.ly - це нове покоління інтернет сервісу. Name.ly пропонує для вас цілий вислів, що легко запам'ятовується і гарно звучить. Погодьтесь, sincere.ly/superman або thatis.me /rambo - елементарно вкладається в пам'ять. А як ефектно звучить підпис в ваших електронних листах sincere.ly/yours/superman чи yours.sincere.ly/rambo.

В Name.ly ви зможете вибрати серед декількох тем оформлення вашої сторінки. Кожна тема є цікавою і особливою. Одна тема - це візитка, інша - консолідує всі ваші веб-проекти в одному сайті. Ось на цій сторінці name.ly/demo/ можна переглянути зразки оформлення, а так name.ly/cards виглядає візитка..

Наразі проект перебуває ще в стадії т.зв. альфи. А реєстрація відбувається лише за запрошеннями. Якщо бажаєте отримати один в зонах thatis.me чи sincere.ly - надсилайте мені свої мейли з темою sincere.ly або thatis.me.

Ще додам, що проектом опікується Марко Кичма, наразі він проживає в Лондоні, а родом є із Львова. Наша людина 🙂

Матеріалом для цього посту слугував прес-реліз Name.ly (англійською) і спілкування з Марком.

Коментарі
 1. ух ти! Задумка крута. Ще більше мені сподобалось, те що це зроблено на вордпресі.

  Єдине, що не сподобалось, це оформлення тих демо сайтів — вони зроблені з теми wordpress classic, а я її терпіти не можу 🙂

  • Я думаю, що можна долучитися до розробників і виправити ситуацію:) Завтра, можливо, поговорю стосовно цього питання з Марком 🙂

  • Marko

   Власне прив’язки до тем немає. Можна вставити будь-який блоґ, з будь-якого сайту.

   Ось для прикладу: http://sincere.ly/yours/okeanelzy/

 2. ну до розробників я навряд чи долучусь, бо своїх замовлень хватає.

 3. Marko

  Я думаю вилижемо систему, додамо з 30-50 тем, щоб на різні смаки було.

  Дякую за слушне зауваження.

  Про короткі лінки, тепер працюватиме і як sincere.ly/!GG і як name.ly/!GG i як ofcour.se/!GG …

 4. Можна інвайт на обидва сервіси?Буду дуже вдячний.

 5. Тобто це така от візитка можна сказати?

 6. А можна інвайтик ? 🙂

Додати коментар