Закоцана тема копіпасту

Всі ми знаємо, що таке копіпаст. Хто не знає, пошуковики вам в поміч. І якщо передивитись світ навколо нас, можна зустріти, що це правило скрізь і всюди але чомусь воно такого крику як інет немає. Думаєте, що я помиляюсь, в житті такого визначення немає, а відповідно я щось загнався про мовчанку. Та ви просто роздивіться навколо, сусід ставить вікна, о, які класні, завтра вони і в мене, брат купив машину, прикольна, я також таку куплю. Класно виглядає релігійний копіаст, скільки разів я чув. йду до церкви, бо шо люди скажуть, це не особиста потреба людина, а спонукання соціумом до мавпування в такому випадку. Насправді майже кожен момент нашого існування - це копіювання. А хіба новини - це не копіпаст?

Повернусь до інтернету. В нас копіпаст викликає таке обурення, що копіпастерами називають всіх рєдісок і ніхароших чєловєков. Але, маємо випадки, коли копіпастери займають лідируючи місця в рейтингах нету (наприклад той же І.Бігдан), чому? Бо люди лєньтюхі і копіпастери (це я так жартую), так виключно лінивці і хочуть багато не напрягатися і спостерігати за всім на світі в одному місці. З цього і маємо популярність клонування.

Хоча копіпаст копіасту різниця. Їх є декілька видів, моральних поділів, типів. Одні копіюють дурства для сео штучок і начхати на інших, інші видають чуже за своє (це вже окрема історія), ще інші вкраплюють чужі статті в поки власних сайтів (тут ви також такі можете знайти) і вказують автора чи джерело звідки стаття взята, а хтось колекціонує, дублює, помножує чужу творчість на власному майданчику. Колись цю тему вже розвивав, обізвав такі ресурси - віртуальною колекцією. Як на мене такі речі мають право на існування, потрібно лише дотримуватись правил і морально-етичних постулатів. Це, коли посилаєшся на оригінал статті, коли перед копіпастом читає правила, що є на ресурсі (буває, що автори чітко просять не копіювати їхній контент чи виконати певні умови).

До речі, створив також блог а-ля копіпастний гівноблог, хочу зробити певний експеримент і дослідження онлайн. За річ часу, якщо не забуду, розповім про результати. Нагадаєте щоб не забув?:) І знаєте, перші дні існування дають відносно велику кількість переглядів, а коментарі в рази більші ніж тут. Цікаво. А що, закину я ті всі автономні і унікальні блоги і буду тупо постити зранку до ночі всякі цікавинки з нету, я ж ітак багато цікавої інформації переглядаю щодня, буду ділитись із світом :)))


Реклама в блозі: Вся придбана одежда оптом позбавляє від процедури регулярних відвідин магазинів.

Коментарі
  1. Цікавий експеримент. Адресу гівноблогу в студію!

  2. Не завжди можливо відрізнити, де оригінал, а де копіпаст.

  3. ніякої крамоли в копіпасті не бачу, тема скоріше роздута величезною армією рерайтерів та їм подібним. До речі, сам проводжу подібний експеримент)

  4. дякую) поки ще рано оцінювати успіхи)

  5. А кого ж будуть копіпастити, якщо ориґінальних блоґів не буде? Унікальні журнали існувати повинні, а от недобросовісні копіпастери – це уже проблема, однак, з ними боротися – всеодно що із сомалійськими чи кібернетичними піратами.

Додати коментар