Водії відер з болтами

Особлива каста водії - це власники старих тазіків і відер з болтами. Переважно вони юні і наглі. Найчастіше трапляються придурашені драйвери за кермом бикотюнігованих "девєток". Звісно і інші розвалюхи вміють випендрюватись на дорозі, проте найкрутіш то шумахери на ваз 2109. Для них правил нема, в них найкрутіші системи гальм і безпеки в авто, манври прораховані з точністю до міліметра. Хітом на трасі є розкочегарення такого болтовоза до швидкості 140, при тому, що на швидкості 90 ті гроби вже стають не керованими.

Другий аспект - це вершина моделювання і проявлення конструкторських здібностей. Переважно - це повне тонування вітрового скла і фар, "тітати", "пердоток" і сабвуфер в багажник. Машина летить, пердить і бумкає. Такі знатоки своєї справи дуже люблять в спальних районах після "парєшалі с пацанамі дєла" покатати свою "дєваху", парканутися біля жилого будинку і врубати на повну потужність свою гівняну музичку. Ті хто виживаєш після автослалому, глухнуть від звуку.

з http://www.inpic.ru/

Мені цікавить, а чим вони мислять? Чому не думають про безпеку оточуючих і не мають поваги до нікого?


Реклама в блозі: В голові героїв сьогоднішнього поста погані резьбовые соединения, тому їм треба нарізати все з початку.

Коментарі
  1. Не мислять вони. Нема чим.

    До речі, ти ще про Лайносоводів забув)
    Ця каста привілейована, оскільки мала на піцот баксів більше, і змогла купити убитого ланоса, а не “дівятку”

  2. OSV

    гониш))) то ж цілий еволюційний процес:

    гопнік купує на тиряні чи може наколядовані гроші (іншим він ніколи не зізнається шо колядував) капєйку. Звісно шо купує бєджетний і дуже екстраординарний тюнінгпакет до неї – воронгласс і глушак з труби 50тки, толкає лохам з села, потім купує васьмьору, потім вже дівятіну, розкручується на ланоса, після ланоса не так вже багато і лишається мріяти – майже весь “пацанячий автопром” на тім зуппинився, то десь так під 40 пересідає на шкоду октавію, і тільки найсильнішим з них вдається видерти в життя зубами кермо від 124го мерса… Завершення автокарєри проходить разом з (часто) намарною мрією – шоб його пацани хоронили в “кубіку” від мерса))

Додати коментар