Відпочинок – зміни

з http://www.tzomag.com/

Відпочинок приходить до нас із зміною місця перебування, напрямку роботи. Коли ми перемикаємось на щось нове і незвичне для нас – розум дає команду на відпочинок. Тобто відпочивати можна і працюючи.

Відпочинок може бути у створенні нового, навчанні новому, головне щоб ані краплини із звичної роботи не просочилось до цього процесу, тоді релакс гарантований. Але не треба сильно захоплюватись, бо вже прийдеться і від цього відпочивати 🙂 .

Коли змінюємо зовнішню картинку перед очами – це також дуже добре для розслаблення. Повністю забуваємо і закидаємо в глухий кут старі проблеми і насолоджуємось перебуванням на нових територіях. І за той час, поки Ви освоїтесь там – Вам вдасться відпочити і набратись сил для того щоб повернутись з великим запасом енергії у буденне життя.

Висновок виходить, що потрібно їхати на заробітки 🙂 . Жартую. Це буде вже називатись не відпочинок, а каторга, заслання. То ж не дайте собі потрапити в каземати роботи. Йдіть і створюйте щось нове, котре принесе відпочинок для душі і розуму, мандруйте у нові для Вас місця, щоб розслабитись фізично і запастись життєвим потенціалом.


Спонсори посту:
Для Вас аренда квартиры в Одессе де ростуть хризантемы. Веселі веломобили дозволяють гарно відпочити маючи на плечі replica fendi spy bag.

Коментарі
  1. Просто якщо діло, яким ви займаєтеся, забирає купу енергії та вимагає відпочинку, значить це не ваше діло або ви занадто ним захопилися. В обох випадках після відпочинку набагато краще не буде.

  2. bezlik, будь-яка справа вимагає відпочинку. бо навіть залізо стирається від постійної роботи.

  3. Да, раньше на отдых летели на Тайланд, а теперь придется отдыхать на родном курорте. Все-таки кризис был не в тему.

Додати коментар